YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Kasım 2017 Perşembe

Mami SAHIN

9 Kasım Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Ankara’daki ilk çim yarışında tatminkar bir 3.lük çıkaran ve sonrasında yine Ankara’da iştirak ettiği sınavında çok ciddi faullere maruz kaldığından dolayı etkisiz kalan Spread The Joy, bu kez şansını İzmir kumunda deneyecek. Orijin olarak yatkın olduğu piste ve oldukça elverişli rakipler yanında favorimdir. Gücü oranında başarılı koşan Yoselinda ile hazırlıkları iyi Prenses Melek sert takipçileri.

SIRALAMAM: 10-11-8

4. Koşu: Tabela diplerinde tamamladığı son koşularıyla dikkat uyandıran Kızıl Güneş, uygun kilosu ve ekürisinin de yardımı ile kendisinden beklenilen patlamayı gerçekleştirebilir. Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Şeker Yıldızı ile kumda da başarılı koşabilen Tropical Storm öncelikli takipçileri. Pilotunu bulan Patient ile grubun uygunluğuyla Golden Ok en küçük hatayı affetmezler. Panigale, Red Queen ve Wembley Fırtınası sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 13-11-8-3-1-2-4-6

5. Koşu: İstikrarlı bir performansa sahip Divine Beauty, yarış seçilerek koşturulan formda Run For Victory, hazırlıkları ışıltılı Harunhan ile yarışın tempolu gidecek olması lehine Magic Taylor öncelikli düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalı.

SIRALAMAM: 5-7-3-6-2-1-4

6. Koşu: Pist ve mesafedeki son koşusunu kazanmayı bilen ve sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan Abher’i başarılı binicisi idaresinde sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 7

7. Koşu: Ciddi bir ara kapattığı çim yarışını beğendiğim ve orijin olarak kumda çok daha iddialı olacağına inandığım Lilith, dereceli galoplarıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Kabiliyetli bir kısrak olan Tekila ise favorinin adeta gölgesi olur.

SIRALAMAM: 5-8

8. Koşu: Bu aralar güzel bir form sıçraması gösteren El Fuego başta olmak üzere; Sky Hero, Yıldırım Şah, Mehmet Abi, Destan Aga ile Death Racer sırası ile değerlendirmeye alınmalı. 

SIRALAMAM: 5-6-4-2-8-1