YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Aralık 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

2 Aralik Barış Düşmez ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

Barış Düşmez tahminleri2. Koşu: Yarış hayatın ilk startında son 200 metreye kadar oldukça kolay gelmesine rağmen jokeyinin hadi dediği yerde nefes problemi yaşadığı gözlerden kaçmayan ve bugün koşuya dil bağı takısıyla katılacak olan 2 numaralı EYYÜPHAN hazırlıklarında en az kendisini kadar iyi görünün ekürisinin desteğiyle maiden’a veda edebilir. Ankara kumundaki ilk yarışı tatminkar olan 1 numaralı BLACK NIGHT ekürilerin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.

3. Koşu: 9 numaralı BUZUL, 4 numaralı ÇAKIRCELEP ile 5 numaralı ANADOLUKAN başta olmak üzere günün 3. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

4. Koşu: Adana’da bir birinden başarılı yarışları ile hatırladığımız 1 numaralı SHERMAN OAKS sevdiği pistte favorimdir. Önde rahatsız edilmediği takdirde 5 numaralı TATVAN KIZILCA çıktığı gibi kazanabilir. İstanbul’dan gelen ve buradaki hazırlıkları tatminkar 4 numaralı HERRING unutulmamalı.  

5. Koşu: 2 numaralı KOZBEYİ ile 1 numaralı DİDİ KOÇİ önceliklerim. Yarışın süratli gidecek olması lehine olan 6 numaralı JUNIOR PIANIST sonlardaki etkili sprinti ile sürpriz yapabilir. 3 numaralı MAKTAYMAN daha sonra.

6. Koşu: 4 numaralı BATINHAN, 2 numaralı KURYE, 1 numaralı ÇELEKAN ve 3 numaralı JUNYIR SANCAK arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

7. Koşu: Star West, Black Point, Manhattan Boy ile Last Point’in anne kardeşi olan ve bu pistteki ilk yarışının ardından daha iyi duruma geldiğini idmanların belli eden 2 numaralı ARUV BALA’nın, bu kez daha tecrübeli çıkacağı pistte kazanan olmasını bekliyorum.