YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

2 Aralık 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

2 Aralik Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Startla birlikte iyi bir tempo kurduğu hayatının ilk 1200 metrelik kum koşusunda, düzlüğe çok kolay bir şekilde çıkarak farklı kazanabilecek bir görünüm içerisinde olan Eyyuphan, sonrasında istenildiği gibi artıramayarak kendi halinde 4.lükle yetindi. Gelişen kondisyonu ve bu kez DİLBAĞI takacak olan safkanın ekürisinin yardımı ile söz sahibi olacağına inanıyorum. İlk sınavında olumlu izlenimler veren Smooth ile rakiplerine nazaran çok daha tecrübeli olması lehine Black Night en küçük bir hatayı affetmeyecekler.

SIRALAMAM: 2-7-1

3. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla formunu geliştirmeye başlayan Buzul, uygun kilosuyla mesafesinde bir adım öne çıkmakta. Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Kara Kantos, tabela diplerindeki yarışları dikkat çekici Avatar, tekrardan istenilen düzeye getirilen Singapore Prensi ile istim üzerine getirilen Özkara gözden uzak tutulmamalı. Tam bir istikrar abidesi olan Mahrem, kısa sprintini sonlara saklaması halinde ekibinin yüzünü güldürecektir. Tempolu yarışları seven Muson Rüzgarı, kuponların olmazsa olmazlarından biri.

SIRALAMAM: 9-7-10-8-11-3-2

4. Koşu: Bir üst gruptaki başarısız son yarışı ardından Adana'ya getirilen ve tamamladığı hazırlıklarında göz dolduran Tatvan Kızılca, rakiplerin uygunluğu ve başarılı binicisi idaresinde mesafesinde favori olmayı hak ediyor. Pist ve mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Herring ile ufak tefek sorunları halledilen Shearman Oaks favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecekler. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Sahibe, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır.

SIRALAMAM: 5-4-1-7

5. Koşu: Mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Maktayman, kaba kumda iddialı olacağına inandığım Mahir Bey, önde boş kalacak olan Kozbeyi ile başarılı bir sezon geçiren Didi Koçi kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılabilir de.

SIRALAMAM: 3-4-2-1-6-5

6. Koşu: Yarışı gereksiz yere çok gerilerde takip ettiği 6 gün önceki 1900 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra ataklarını sıklaştıran ve Tuğbey ile arasındaki farkı her metrede eritmesine rağmen yetiştiremeyen Junyir Sancak, belki de kazanabileceği sınavından 2.likle ayrıldı. Bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde kazanmaya en yakın isim konumundadır. Toparlanma yolundaki Batınhan, ağır kilolarla koşmaya alışkın Çelekan ile formunu sürekli geliştiren Kurye favoriye rakip olmaya çalışacaklar.

SIRALAMAM: 3-4-1-2

7. Koşu: Şimdiye kadar mücadele verdiği 7 startında da adından bahsettirmeyi başaran ve bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan Alexandrapoli, gelişen kondisyonu ve ilk kez takılacak olan KAPALI GÖZLÜK'le tecrübesini konuşturacaktır. Kendisini bir kez daha tercihleyen binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 2-3