YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Aralık 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

2 Aralik Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm safkanların ayakları düz basın. Kumda oldukça başarılı koşabilen Veliaht, Sleven ve Megaforce’nin anne kardeşi olan Saltbae, yeterli görünen hazırlıklarıyla bir adım öne çıkmakta. Bu günkü binicisi idaresinde tamamladığı çalışmaları olumlu Nej Me ile grubun diğer pişkin isimlerinden Colimba sert takipçilerdir.

SIRALAMAM: 6-5-2

2. Koşu: 4 gün önceki 1900 metrelik kum koşusunu kazanırken buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Baba İlhami, uygun kilosu ve muhafaza ettiği formuyla yine çok şanslı. İnatçı yarış karakteriyle bilinen Veliahtım, mesafesinde göz ardı edilmemeli. Makineden çok geç çıktığı son yarışını gücüne ölçü almadığım Kılçık ile etkili pilotu idaresinde Beyrek en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 11-6-10-4

3. Koşu: Bursa’da çok ciddi rakipler arasında katıldığı son sınavında gayet güzel bir mücadele örneği sergileyen Frenkli Rüzgarı, yarış yaşamı boyunca Kocaeli pistinde katıldığı 4 startından da zaferle ayrıldığı gözlerden kaçmıyor. Gayet güzel hazırlıkları ve başarılı binicisi idaresinde safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3

4. Koşu: Bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan Lord Of Darkness, İstanbul’dan iddialı giden Joshua, istim üzerine getirilen Anatolian Storm ile yarış galobu mükemmel Queen Leonessa ayrımsız kuponlarda yer verilmeli.

SIRALAMAM: 7-5-1-9

5. Koşu: Gördüğü koşularıyla açıklarını kapatan Gezginci ile tekrardan istenilen seviyeye gelen Yalnızkurt arasındaki mücadeleye, mesafesinin başarılı isimlerinden Birümit’de iştirak edebilir. Havas, Başağa ve Hopa Beyi sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 3-5-2-4-6-1

6. Koşu: İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıklarında dereceli işler sergileyen Herakles, bu havasını performansına yansıtması halinde söz sahibi olacaktır. Yükselişini sürdüren Kılavuz Hatice, edindiği tecrübeyle Tokuşun Kızı ile aşama içerisindeki Trakyalı sert takipçiler. Babalarınbabası, Akman Ağa ve Döver sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 9-10-12-11-1-8-15