YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Aralık 2017 Salı

GanyanTime.com

26 Aralik Beyaz Bayrak ADANA Altılı Ganyan Tahmini ve Detaylı Yorumları

 

1. Ayak : Yamak yarışı olduğu için çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Mesafeyi seven ve son yarışlarını tabela dibinde bitiren JUNIOR PIANIST ilk atım. Son yarışlarında düzelme sinyalleri veren YENİ KARTAL ve Adana da bir yarış gören ayağına seri CANBERKHAN favorinin ilk rakipleridir. Koşu ile ilgili sıralamam şablondadır. 

2. Ayak : Çoktan maidenden çıkmış olması gerektiğine inandığım CAHİL favorim. Son yarışında sıçrama yapan ve Karataş ile şansını deneyecek olan ALBERTO ve Ayhan Kurşun un itina ile hazırladığı ve ilk yarışında ikincilik alan BERKEHAN favorinin rakipleridir.

3. Ayak :  Aradan sonra yarış görüp ikinci olan YOLDAŞHAN Müslüm Çelik ile favorim. Süper form durumuna sahip YOLDAŞAĞA ve Furkan ile bir başka koşan UZUN BEY, YOLDAŞHAN ın hatasını kollayacak isimlerdir. 

4. Ayak : Son yarışlarında kıpırdayan ve geçen sezonki formuna ulaşma sinyalleri veren, ideal pist ve mesafesine çıkan DORUGÜZEL ilk atım. Kazanmaktan başka hiç bir eksiği kalmayan DALGACI,  mesafeyi yadırgamazsa LEYLAŞKA mutlaka yazılması gereken isimler. Ön gruptan kopmadan yarışı son düzlüğe taşıması ve sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde KISMET KIZ rakiplerinin en küçük bir hatasını affetmez. 

5. Ayak : ASİ MERİÇ in hiç bir yarışını ölçü almıyorum. Her yarışında başka bir sorun yaşayan tay, şu anda çok daha iyi yerlerde olmalıydı. Pedigrisi itibarı ile her ne kadar çimci karaktere sahip olsa da, galoplarında gösteriyor ki Adana kumunu yadırgamamış. Maidene veda etmesi normal sonuçtur. Defaatle ön plana çıkarttığımız LUALUA, gördük ki ikili mücadelede zaafiyet veriyor ve son sprinti iyi değil. Yine de Karataş faktörü ile ikinci atım olacak. Son yarışı ölçü olmayan iki tay COMPANERO ve CAPTAN JACK ile Ahmet Çelik in tercihi ile YELLOW RED sonraki isimler. 

6. Ayak : Diyarbakır daki yarışlarını, özellikle de uzun mesafedeki son yarışını kesinlikle ölçü almadığım MY TITANIUM, ideal pist ve mesafesinde,  tempolu gidecek yarışta 300 den sonra vermeye başlayarak bu uygun grubu geçecektir. BANKO. 

Altılı Ganyan Tahminim

6.10.3.1.2.9.8.4
4.1.2
10.9.8
4.1.6.3
1.5.3.2.12
6

Kupon tutarı : 151 TL

Bol şanslar