YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

26 Aralık 2017 Salı

GanyanTime.com

26 Aralik Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Günün ilk ayağında start alacak olan YENİ KARTAL, idman pistindeki güzel işleri ile dikkat çekiyor. Kendine uygun rakipler yanında bugün yatkın olduğu mesafede çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün daha düşük bütçeli kuponu tercih edecek yarışseverler çift bankolu şablonu kullanmaya devam edecek. Son koşusunda bekleneni veremese de pedigrisi kuvvetli olan ve padoku ile de dikkat çeken POWER TO POWER, startta oyalanmazsa bugün bu grupta söz sahibi olabilir. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Bugün farklı bir kupon üzerinde çalışacak yarışseverler ise tabela ayağına yönelebilir. COMPENARO kısa galoplarında dereceli işler yaptı. Bugün kazanabilir. Bu atı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 10 / 9 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 4-5-6-7 

Normal Kupon: 10 / 9 / HEPSİ / HEPSİ / 3-11 / 4-5-6-7