YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Aralık 2017 Cuma

GanyanTime.com

27 Aralik Barış Düşmez İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak ilk ayağa bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

3. Koşu: 1 numaralı AGENOR, 5 numaralı DİLEĞİM ve 4 numaralı TURBO DELUXE arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum. 

4. Koşu: Apranti Halil Gün idaresinde bu pistte start aldığı 2 yarışında da çok iyi koşan 7 numaralı KAFADAR, usta pilotu Halis Karataş idaresinde katılacağı koşuda favorimdir. Kazandığı son koşusuyla bizleri yanıltmayan 2 numaralı GÜNGÖR AĞA ile 6 aylık aranın ardından 2 yarış gören 3 numaralı METAL FIRTINASI favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

5. Koşu: Formda isimlerin bir araya geldiği günün 5. Koşusunun kapatılması taraftarıyım.

6. Koşu: İlgilileri tarafından tam hedef yapılarak bu koşuya getirilen 5 numaralı TAMAHKAR dişine göre rakipler yanında maiden’a veda etmeye oldukça yakın görünüyor. Risk alıp tek yazabiliriz. Rodosto’nun anne kardeşi olan ve gördüğü koşunun ardından daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 7 numaralı BEYAZ ZAMBAK rakip yazacaklara ilk önerim. Mehmet Kaya ile daha iyi koşması beklediğim 3 numaralı DOĞANŞEHİR GÜZELİ yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim. 2 numaralı CIMBIZ daha sonra.

7. Koşu: Bu gruptan daha iyi bir isim olduğuna inandığım ve buradaki ilk sınavını aynada kaybeden 2 numaralı DOYOUN HEARTED’ın, bu kez daha tecrübeli çıkacağı koşuda kazanırken zorlanmayacağı kanaatindeyim.