YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
12.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Aralık 2017 Salı

GanyanTime.com

27 Aralik Beyaz Bayrak BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Detaylı Yorumları

 

1. Ayak : Ayağına seri safkan TARANTULA, bu pistteki ilk yarışında önde uzun süre numarayı almaya çalışıp yorgun düştü. 200 direğinden sonra yarışta iddiasının kalmadığını fark edince de yarışı bırakmıştı. Bu yarışı kesinlikle ölçü almıyorum. Yarışın 1400 metre olması da dezavantajdı. Bugün için 1200 metre mesafede piste çıkan tay, eküri avantajı ile maidenle vedalaşmaya en yakın isimdir. Her yarışında üstüne koyan İSMİ YİĞİT, kumda bir yarış görüp umut veren ve bu defa şansını Onur Öztürk ile deneyecek olan AKÇAAĞA, favorinin ilk rakipleridir.KARAŞEHRAZAT Sercan ile farklı koşuyor. ÇİKOLATALI, son yarışında sinyali verdi. Fotoyu geçmesi an meselesi. Bu maiden koşusunu geçmeden önce bir taydan özellikle bahsetmek istiyorum. DEMİRKAZIK yavrusu DURUKANBEYİ. Bu tayın gerilerde bitirdiği yarışları kesinlikle ölçü değil. Bu yarış dahil takibe alalım. Murat Gündüzeli ile bombayı patlatabilir, dikkat. 

2. Ayak : TİRAJE formunu buldu seriye taktı, seri devam edebilir. Favorimdir. YOLAŞAN ın son yarışında ne yapmaya çalıştığını anlamadığım için size de anlatamayacağım. Kesinlikle ölçü değil. ELMASINKIZI son yarışında nihayet doğru koştu ve gösterişli bir yarış kazandı. Geçen hafta bültenlerde adı geçmezken FATMA GELİN i 1. at olarak vermiştim. Çünkü pilotu kısrağı iyice tanıdı. Acele etme, ön grubun gerisinde dur, 200 de yürü ve grubu soluna al, kısa sprintle işi bitir. Aynen bu şekilde yaptı ve kazandı. Bu gruptan bir eksiği yok, yeter ki doğru koşsun. Kaya ekürisi KOLAÇAN, kazanma kıvamına gelen ZİLLİ ve son ikincilikleri ile istim üstünde olan MURTEZİCAN diğer şans verdiğim safkanlar. 

3. Ayak : Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim, bu ayağı kapatıyorum. Ancak bir safkandan özellikle bahsetmek istiyorum : DOĞUŞAN. Koştuğu yarışlar asla gücünün karşılığı olmayan safkan, son yarışında Onur Yıldız ile beklediğim patlamayı yaptı. Tamam, grup zayıftı ancak, 13. kulvardan yarışa başlamak 1300 metre mesafe için ciddi bir dezavantajdı (çok fazla titizlik yapmayan bir at için ısrarlı dış kulvar tercihini anlamak ta benim için kolay değil). Bunun yanında yarış içerisinde iki kez önü kapandı ve bir kez de tampon yedi. Buna rağmen çok güzel aksiyonlarla gelip mermi gibi fotoya girdi. Çimci pedigriye sahip olmasından başka bir handikapı olmayan ve çok daha üst gruplarda koşabileceğini düşündüğüm safkan, favorimdir. 

4. Ayak : KANEKO ve SAICHANIA gibi iki değerli safkanın yavrusu NEW TRANSATLANTIC sonunda ebeveynlerinin adına yakışır bir yarış kazandı. Seriye devam edebilir. Sıkıntı yaşaması halinde KUPALIM devreye girer diyorum. Bu iki isim bence bu koşu için yeterli. 

5. Ayak : Bu maiden koşu için, üzerinde yorum yazmaktan bitkin düştüğümüz 4 tayı yazıp bu koşuyu geçeceğim : İLBÜKETEKMUTLU,ONURKAAN LU ve GÜMÜŞKUŞAK.

6. Ayak : SAFİR KIZ, son yarışında doğru yer tutunca kazandı. Daha önceki yarışında yarışı çok geriden takip edip 200 direğinde vermeye başlayınca etkisiz kalan safkanın binicisi son yarışta bariyerlere yaslanarak çıktığı düzlüğün hemen başında vermeye başlayıp 600 metreye yaydığı sprinti ile kazanmıştı. Bu grup ile koştuğu ve 6. olduğu 2000 metre mesafe kum pistteki koşusunda ise aprantisi öne düşüp numarayı almış ve kelimenin tam anlamıyla koşuyu katletmişti. Ölçü değil. VICTORY GALLOP yavrusu olması nedeni ile 2000 metre mesafe belki safkan için uzun bir mesafe diye düşünülebilir ancak son yarışını da 1900 metrede kazandığını ve düzlük başında vermeye başlayacağını düşünürsek bence 2000 uzun bir mesafe değil. Uygun rakiplerinin yanında günün bankosudur. 

Altılı Ganyan Tahminim

8.4.1.11.10.3
6.3.5.11.1.2.4
7.1.5.2.4.6.3
3.2
11.10.8.3
6

Kupon tutarı : 141 TL
Ekonomik Altılı Ganyan Tahminim

8.4.1.11
6.3.5.11.1.2.4
7.1.5.2
3.2
11.10
6

Kupon tutarı : 27 TL

Bol şanslar.