YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Aralık 2017 Salı

GanyanTime.com

27 Aralik Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Bariyer dibinden bir türlü çıkamadığı son 1400 metrelik kum koşusunda, oldukça zaman kaybetmesine rağmen 300'den sonra yaptığı atakları kendisine 1.39.05'lik derecesiyle yakın aralarla 4.lük getiren İsmi Yiğit'in formunda önemli dereceler olduğunun ispatlıyor. Sürekli üzerine koyan ve kendisini bir kez daha tercihleyen binicisiyle safkanı risk alarak sizlere günün teki olarak öneriyorum. Aradan sonraki ilk yarışı ışıltılı Akçaağa ile hazırlıkları iyi Tarantula ikilisini alternatif teki olanlar kuponlarına ekleyebilir. 

SIRALAMAM: 4 // 1-8

4. Koşu: Makineden tereddütlü çıktığı Kocaeli pistindeki son 1200 metrelik kum koşusunda, sabırlı bir bekleme gerçekleştiren ve düzlükten sonra aprantisinin teşviklerine aynı güzellikle karşılık veren Elmasınkızı, liderliği aldığı gibi farkı açarak kolay bir zaferle ayrıldı. Muhafaza ettiği güzel durumuyla kısrağın bir kez daha iddialı olmasını bekliyorum. Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan ve bu grupla baş edebilecek yetenekteki Kolaçan ile aprantisiyle iyi bir uyum içerisindeki Fatma Gelin ilk etaptaki takipçileri. Mesafe ayırt etmeksizin katıldığı son iki yarışını zor da olsa kazanma başarısı gösteren Tiraje, başarılarına bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. Sürekli artan kondisyonuyla Murtecizcan, mesafede oldukça etkileyici yarışları bulunan Zilli ile gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Yolaşan hatalardan kendilerine pay çıkaracaklar. 

SIRALAMAM: 5-1-11-6-4-2-3

5. Koşu: Kaba kumda yarış hayatı boyunca iki kez koşan ilkinde Kocaeli pistinde kendisine tabela sonunda şans bulan Doğuşan, son kez Bursa'da katıldığı 1300 metrelik sınavında hücumda geç kaldığından dolayı belki de kazanabileceği koşusundan 2.likle ayrıldı. Tekrar döndüğü İstanbul'da yaptığı 800/53.7 - 400/27 R güzel dereceli galobunu el oynatmadan tamamlayan safkanın bu kez çok daha iyi tanıyacağı piste uygun kilosuyla birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. İzmir'de sert grupta katıldığı yarışı ölçü olmayan Binbir ile tekrardan toparlanan Oltacı favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 7-1-2

6. Koşu: Son haftalarda oldukça iyi bir çıkış yakalayan ve bu sınavı için tamamladığı hazırlıklarında yeşil ışık yakan Alidev'in eli kulağında olduğunu söyleyebilirim. Yarışı gereksiz yere çok gerilerde takip ettiği son sınavını ölçü almadığım Ariodante, süratli isimlerin bir araya gelmesiyle gözden uzak tutulmamalı. Bir türlü gerçek gücünü performansına yansıtamadığını düşündüğüm Super Alp'ten her an ters bir koşu gelebilir. Koşunun ağır favorisi olan Savaş Atı'nı yakın takibe aldığı son 2100 metrelik kum koşusundan zaferle ayrılan New Transatlantic, aynı titizlikle hazırlandığı bu koşusunda da söz sahibi olacaktır. En az kendisi kadar iyi durumdaki ahırdaşı Kupalım ile birlikte koşan Dilzar ise sürpriz uğraşı verebilir. 

SIRALAMAM: 6-8-7-3-4

7. Koşu: Form grafiği olarak bu günkü rakiplerine nazaran bir adım öne çıkan İlbüke, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde sürekli binicisiyle şeytanın bacağını kırabilir. Tabela diplerindeki yarışlarında beğenimi toplayan Kılıçalp ile kısa bir süre dinlendirilen ve tekrar hız verdiği idmanları iyi Onurkaanoğlu öncelikli takipçileri. Etkisiz son yarışı ölçü olmayan Tekmutlu ile yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak olmasına rağmen yeterli kondisyonuyla Kasım Bey hata affetmezler. 

SIRALAMAM: 11-6-8-10-4

8. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan ve sürekli adından bahsettirmeyi başaran Dilbar ile 1800 metrelik son kum koşusunu 1.56.83'lük derecesiyle gösterişli kazanan Arpello ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. Form durumları gayet iyi Safir Kız ile Wembley Fırtınası koşunun gidişatını değiştirebilecek diğer şanslı kısraklardır. 

SIRALAMAM: 4-5-6-3