YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

27 Aralık 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

28 Aralik Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Aradan sonraki ilk yarışını kazanan ve sonrasında tamamladığı hazırlıkları da olumlu Vanlımaho, mesafesinde yine çok şanslı. Bu kez dinlendirilen Abher, sürekli binicisiyle yarışa ağırlığını koyacaktır. Tırnağının ucuna getirilen Diyarbeyi ile koşunun tempolu gidecek olması lehine Kekeçbey en küçük bir hatayı affetmezler. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalı. 

SIRALAMAM: 1-2-4-7-5-3-6

3. Koşu: Yine bu tip rakipler arasındaki son 1200 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın aralardın çıkarak yaptığı düzgün ataklarıyla kendisine tabela dibinde şans bulan Kızım İrem, formunda gözle görülür gelişmeler olduğunu ispatladı. Açıklarını hızla kapatan kısraktan başarılı bir yarış bekliyorum. Form tutmaya başlayan Las Terrenas ile buradaki ilk yarışı oldukça parlak Big Eagle Girl sert takipçileri. Gücü oranında nispetinde adından bahsettirebilen Gün Çicek, sürpriz. 

SIRALAMAM: 6-7-2-4

4. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan formda Uçak Kaçtı başta olmak üzere; Golden Ok, Bezmi Alem, Glivana ile All I Need sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır. 

SIRALAMAM: 7-6-3-8-2

5. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Relampago, gelişen kondisyonuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. İstikrarlı Büyük Baba ile uzayan mesafelerde çok daha iddialı olmasını beklediğim Varolhan sert rakipleri. Dinçlikle Usluhan ise koşunun sürprizini gerçekleştirebilir. 

SIRALAMAM: 8-1-5-4

6. Koşu: İştirak ettiği son 1600 metrelik kum koşusunda, viraja kadar el oynatmadan gelen Tarık Han, düzlükten sonra iç kulvardan yaptığı ataklarıyla 200’den sonra liderliği kolay bir tempoda alarak 1.51.40’lik derecesiyle gösterişli bir zaferle ayrıldı. İyi durumunu aynı titizlikle devam ettiren safkanın bir kez daha kazanması normal sonuç olacaktır. 

SIRALAMAM: 7

7. Koşu: Yarış gördükçe üzerine koyan ve hala mesafe isteyen Asyafırtınası, koşuya başlarda adapte olması halinde adını birincilikte süsleyecektir. Grayamazon ve Lilith ise favoninin beklenileni verememesi halinde devreye girebilir. 

SIRALAMAM: 1-5-7