YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

31 Aralık 2017 Pazar

GanyanTime.com

31 Aralik Barış Düşmez İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Pilotunu bulan 2 numaralı ÜNAL AMACA ağır kilosuna rağmen favorimdir. 3 numaralı SULTANHAN, 4 numaralı ŞAHİNGÖZ ile 5 numaralı CATCH MONEY rakipleridir. 1 numaralı TİBET, 6 numaralı HORASAN GÜNEŞİ ile 7 numaralı MÖSYÖSPARTAKÜS geniş şablonlara önerim.

3. Koşu: Dişine göre rakipler yanında 8 numaralı SUN BURN ilk şans vereceğim isimdir. Yarışın gidişatı lehine 1 numaralı RED EYE sevdiği pistte en sert rakibidir. 2 numaralı BULLET PROOF, 3 numaralı SİDELİ, 5 numaralı GÖZÜM KALDI ile 7 numaralı SKY HERO daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

4. Koşu: Kazandığı koşusunun ardından formunu koruyan ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 2 numaralı YAZYALI ilk şans verdiği isimdir.  5 numaralı SAGRAJAS favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.

5. Koşu: 5 numaralı PARAMPARÇA ile 7 numaralı ZAFER MEYDANI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

6. Koşu: Süratli gidecek koşuda sonlarda sert gelmesini beklediğim 4 numaralı ZAFERİMOL'un kazanmasını bekliyorum. 

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.  


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN