YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Aralık 2017 Pazar

GanyanTime.com

31 Aralik Barış Düşmez İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Pilotunu bulan 2 numaralı ÜNAL AMACA ağır kilosuna rağmen favorimdir. 3 numaralı SULTANHAN, 4 numaralı ŞAHİNGÖZ ile 5 numaralı CATCH MONEY rakipleridir. 1 numaralı TİBET, 6 numaralı HORASAN GÜNEŞİ ile 7 numaralı MÖSYÖSPARTAKÜS geniş şablonlara önerim.

3. Koşu: Dişine göre rakipler yanında 8 numaralı SUN BURN ilk şans vereceğim isimdir. Yarışın gidişatı lehine 1 numaralı RED EYE sevdiği pistte en sert rakibidir. 2 numaralı BULLET PROOF, 3 numaralı SİDELİ, 5 numaralı GÖZÜM KALDI ile 7 numaralı SKY HERO daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

4. Koşu: Kazandığı koşusunun ardından formunu koruyan ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 2 numaralı YAZYALI ilk şans verdiği isimdir.  5 numaralı SAGRAJAS favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.

5. Koşu: 5 numaralı PARAMPARÇA ile 7 numaralı ZAFER MEYDANI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

6. Koşu: Süratli gidecek koşuda sonlarda sert gelmesini beklediğim 4 numaralı ZAFERİMOL'un kazanmasını bekliyorum. 

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.