YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Aralık 2017 Cuma

GanyanTime.com

29 Aralik Beyaz Bayrak GULFSTREAM Yabancı Altılı Ganyan Tahmini ve Analizi

 

Dün ve önceki gün TJK Tampa Bay ve Pornichet isimli köy yarışlarını programına aldığı için tahmin yayınlayamadım. Bugün GULFSTREAM PARK programı ile tekrar birlikteyiz. 

FLOWERS FOR LISA - RICH DADY : Bu atın üzerinde özellikle durmamın sebebi ayağına çok seri olması ve önde tempo kurarak grubu domine edecek olması. Diğer isimlere baktığımızda, RICH DADY biraz erken vermeye başlasa da gruptaki safkanlar genelde sprinter yapıya sahip. Hatırı sayılır bir kaliteye sahip olan FLOWER ALLEY yavrusu olan FLOWER FOR LISA nın en önemli özelliklerinden bir tanesi de virajdan sonra temposunu artırması, daha açıkçası, tempo üzerine sprint koyabilmesi. Bence en ciddi rakibi olan RICH DADY virajla beraber vermeye başlayacak ancak FLOWER FOR LISA rakibi ile birlikte temposunu artırıp bu koşuyu çıktığı gibi kazanacaktır. Hata yapması halinde RICH DADY devreye girer. Son yarışındaki diri aksiyonları ve zirve yapan formu ile FLOWERS FOR LISA günün alternatif bankosudur. 

SLAIMY : Verdiği uzun aradan sonra gördüğü son yarışında sorun yaşayıp iki at arasında sıkışan, buna rağmen yol bulup 4. lüğü kurtaran safkan verdiği arayı çok iyi değerlendirdiğini ve form tuttuğunu gösterdi. Kazanarak geri çekilen safkan, kazandığı yarışında, yarışı sürekli ön grupta kabul edip, yarışın hiçbir yerinde tempodan düşmeyen ve sonlarda yaptığı güçlü sprintle kazanmıştı. Çok kaliteli olmasına rağmen kumcu pedigrisine takılanlar için öncelikle safkanın, sıkı çimci kaliteli kısrak ASHKALANI nin anne tarafından torunu olduğunun altını çizelim. Kaldı ki son yarışlarında hep çimde start aldı. Son yarışında, aradan önce kazandığı son yarışındaki formuna ulaşan SLAIMY, bugün özlediği birinciliğe ulaşacaktır. Günün ikinci bankosudur. 

Altılı Ganyan Tahminim

2 / 4
7.2.9.4
8.7.6.1.3.2.4.5 
5.1.2.4.8.11
8.7.5.6.2.9.1.4.3
11  

Kupon Bedeli : 138 TL

Bol şanslar.