YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Aralık 2017 Perşembe

GanyanTime.com

29 Aralik Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Sürekli birbirlerine geride bırakabilen kısrakların arasında bulunan kilo farkları koşuyu çok daha karmaşık hale getiriyor. O yüzden dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi hata hiç riske girilmeden kapatılması taraftarıyım. 

SIRALAMAM: 5-3-1-2-4-8-6-10-9-7

3. Koşu: Gücü oranında başarılı koşabilen Dileğim ile sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulabilen Turbo Deluxe arasındaki mücadeleye, koştukça üzerine koymaya başlayan Agenor'da iştirak edecektir. 

SIRALAMAM: 5-4-1

4. Koşu: Uzun aradan sonra iki yarış görerek açıklarını hızla kapatan ve sınıf olarak bu grubun üzerinde olduğuna inandığım Metal Fırtınası, gayet güzel hazırlıklarıyla kendisine yakışır bir sonuçla ayrılabilir. Yarışa iyi başladığı son iki koşusunda da üstün bir performans ortaya koyan Kafadar, etkili jokeyi idaresinde yine çok şanslı. Geçtiğimiz hafta katıldığı 1600 metrelik kum koşusunu 1.54.39'luk derecesiyle kolay kazanan Güngör Ağa, uyum içerisindeki aprantisiyle fazlaca ihmal edilmemeli. 

SIRALAMAM: 3-7-2

5. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 2000 metrelik kum startında, son viraj dönüldüğünde Power King'den jokeyinin kontrolünde liderliği aldığı gibi farkı açarak 2.09.69 gibi gayet güzel bir dereceyle kolay ve gösterişli kazanan Baydöker, iyi durumunu muntazam idmanlarıyla devam ettiriyor. Kendisini bir kez daha tercihleyen başarılı binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 5

6. Koşu: Formunu sürekli geliştirmeye başlayan ve tırnağının ucuna getirildiğini gözlemlediğim Tamahkar, dengi rakipler arasında ekibinin yüzünü güldürmeye çalışacaktır. Tam bir istikrar abidesi olan Cımbız, ilk kez takacağı DİLBAĞI takısıyla şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. İlk startında olumlu izlenimler bırakan Beyaz Zambak, edindiği tecrübeyle beklentilerin üzerinde bir sonuçla ayrılabilir. 

SIRALAMAM: 5-2-7

7. Koşu: Ağırlaşan kilosuna rağmen yine bu rakipler arasında katıldığı son 1400 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra sıklaştırdığı ataklarıyla Royal Capucino ile arasındaki farkı her metrede eriten Doyoun Hearted, rakibinin de sürekli dışarıya doğru açılmasından dolayı olumsuz yönde etkilenerek az farkla 2.likle ayrıldı. Güzel bir hazırlık döneminden geçen safkana başta şans vermekteyim. Kocaeli pistindeki son sınavı bu grup için ışıltılı Final Time ile gücü nispetinde başarılı koşabilen Çakaçak ihmale gelmezler. Üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Master Of The Wind, bu sınavı dahil takibe alınmalı. Ekürisiyle birlikte Winged Victory, açıklarını gideren Celonio ve bu kez çok daha hazırlıklı Kiss Me gözden uzak tutulmaması gereken diğer isimlerdir. 

SIRALAMAM: 2-8-1-4-10-7-3