YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
12.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Aralık 2017 Perşembe

GanyanTime.com

29 Aralik Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Veliaht, uygunlaşan sıkletiyle Megas, istikrarlı formunu devam ettiren Doctor House ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Man Of Power öncelikli düşünülmeli. Hazırlıkları iyi Beaugazon ile sevdiği piste dönen Volkanımsın hata kollayacaklar. Parlan ve Ian Tapp sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 3-6-7-8-1-2-5-4

4. Koşu: Düzlüğe kadar el oynatmadan geldiği son 1800 metrelik kum koşusunda, 300’de Kılçık ile Kongo arasında sıkışarak zaman kaybeden Baba İlhamı, fotoya yakın dışarıya doğru açılarak tazelediği ataklarıyla kazanmayı bildi. Yarış seçilerek koşturulan formda safkan, daha önce geride bıraktığı rakipleri yanında bir kez daha kazanması normal sonuç olacaktır. 

SIRALAMAM: 6 // 10-5-4

5. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine çok yakın Livacan ile Şerifebacı rakiplerine nazaran oldukça ön plana çıkmaktalar. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini tayin edecektir. 

SIRALAMAM: 4-8

6. Koşu: Pist ve mesafede katıldığı 3 startından 2’sinde galip ayrılmayı bilen White Heart Line, stilli rakiplere rağmen yine çok şanslı. Formunu sürekli geliştiren Red Rebel ile tempolu yarışları seven Captain Pitt öncelikli takipçileri. Bursa’daki son yarışlarını üst üste kazanan Harputlunun Oğlu, kuponlardaki yerini almalı. Açıklarını hızla kapatan Runner Cat, gelişen kondisyonuyla klasını konuşturabilir. 

SIRALAMAM: 2-4-1-3-5

7. Koşu: Uzun aradan sonra Bursa’da katıldığı ilk kum koşusunu kolay ve gösterişli kazanan Crazy Chick’in koştukça çok daha iyi yerlere geleceğine inandığımdan dolayı başta şans vermekteyim. Kabiliyetli kısrak Deep Love, en ciddi takipçisi olur. İstikrarlı Aselsare ve aşama kaydeden Try My ihmale gelmezler. Green Duchess, Gülüfer ile Important sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 5-3-2-1-7-4-6

8. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve hız verdiği çalışmaları gayet iyi Ezinegelini, tam dişine göre rakipler yanında kazanmaya en yakın kısraktır. Uygunlaşan kilosuyla Açık Kırmızı ve kazanarak moral bulan Fatihingülü favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecektir. 

SIRALAMAM: 1-6-2