YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

2 Aralık 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

3 Aralik Adem Adar İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve At Analizleri

 

1.Ayak 

(3) : NİŞANLI KIZ: Son yarışında bir üst kılastaki rakibine çarpılan bu isim, daha önce geçmeyi başardığı rakiplerini yine geçebilir, favorimdir.

(2): KUĞU GÜZELİ : Bu mesafede koştuğu son yarışında CANIM MİRA  ve AHPER gibi isimlerin arkasında elde ettiği üçüncülük ile favoriye rakip olur.

(1) KOLAÇAN: Her hafta başka hipodroma boy gösteren bu isim, yakın arada koşsa bu guruba diş geçirebilecek yetenekte bir isimdir.

(6) TOMURCUK ÇİÇEK: Seri safkan bir solukta bitirebilir dikkat.

(7) BAHANE: Formu bu gurup için yeterli, şansı var.

2.Ayak 

(2) KEHKEŞAN: Seri tay için, uygun gurup, favorimdir.

(1) KIRTOPRAK: Lehine mesafede favoriye ciddi rakip olur.

(3) ÖZGÜRÜNOĞLU: Koşu çok süratlenir ise şansı artar, sürpriz.

3.Ayak 

(4) MANOUHS: 180 Gündür koşmasa da düzenli idman yapan bu isim, mesafesinde H. Karataş ile çok şanslıdır, banko öneriyorum.

4.Ayak 

(3) OBRADA : Daha gerçek gücünü sahaya yantsıtmadığını düşündüğüm bu isme çok güveniyorum,  H.Karataş'ta tercihini bu taydan yana kullandığına göre boş değil. ikinci banko önerimdir.

5.Ayak 

(1) TRİPLE CRAWN: Son yarışında bu mesafede yine aynı aprantisi ile koşuyu kazanan bu isim için benzer gurupta favorimdir.

(3) UÇAK KAÇTI: Güzel  form tutturan bu isim bir önceki yarışta geçildiği TRİPLE CRAWN'dan rövanşı almaya çalışacaktır, favorinin ilk rakibi olur.

(2) LAGUNA LADY: Ankara'daki başarılı yarışın ardından İzmir'e gelen bu isim sürpriz şansına sahiptir.

(4) DOLCE: Formunu bulmuş durumda geliri var.

(5) OKYANUS SİSİ: Son yarışında buradaki rakiplerinden bir kaç ismi geride bırakıp birinci olmuştu, aynı mesafede tekrar kazanabilir.

(6) MOI JIZNI: İlerde İzmir kum yarışlarında daha büyük başarılara imza atacağını düşündüğüm bu isim mutlaka yazılmalı.

6.Ayak 

(2) ONURBEY:  9 gün önceki yarışta, son metrelerde aralarda kalınca kazanabileceği yarışta ikicilikle yetinen bu isimi bir adım önde görüyorum, favorimdir.

(6) ZAFER MEYDANI: Her yarışı bir öncekinden iyi koşmaya başlayan bu isim favorinin en ciddi rakibidir.

(3) PARAMPARÇA: 10 Gün önce çıktığı ilk yarışta ikincilikle ayrılan bu isim daha deneyimli rakiplerinin yanında sürpriz uğraşı verir.

Altılı Ganyan Tahminim: 3,2,1,6,7 //  2,1,3 // 4 // 3 // 1,3,2,4,5,6 // 2,6,3 -- 16,2 TL .