YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Aralık 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

3 Aralik Barış Düşmez İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: 1 numaralı KOLAÇAN, 3 numaralı NİŞANLI KIZ, 2 numaralı KUĞU GÜZELİ, 6 numaralı TOMURCUK ÇİÇEK, 4 numaralı GAYEMSU ile 5 numaralı LADY HATUN eşit olarak kuponlara yazılmalı. İlk ayağı sağlama almak isteyenler bu ayağı kapatabilir.

3. Koşu: 2 numaralı KEHKEŞAN birinciliğin en güçlü adayıdır. Misli kupon yapacaklar risk alıp tek yazabilir. Rakip yazacaklar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.

4. Koşu: Yeni ilgililerin ilk startına çıkacak olan, uzun zamandır hazırlıklarını bu pistte gerçekleştiren ve idman pistindeki işlerinde eksiksiz görünen 4 numaralı MANOUSH'un, dinçlikle kazanmasını bekliyorum.

5. Koşu: Bu pistte çok koşacağına inandığım ve Halis Karataş'ın tercih hakkını kullandığı 3 numaralı OBRADA birinciliğe yakın görünüyor. Yarış seçilerek koşulan 2 numaralı INDIAN DADY favorinin en küçük hatasında devreye girecek isimdir.  

6. Koşu: Ankara'daki son koşusunda jokeyinin iç bariyeri tercih ettiği için kaybeden 2 numaralı LAGUNA LADY'nin, değişen binicisi ve daha iyi durumda gireceği koşuda bu kez kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: 3 numaralı PARAMPARÇA, 2 numaralı ONURBEY ve 5 numaralı ZAFER MEYDANI maiden'a veda etmeye adaylarım. Bir yarış görüp tecrübe kazanan 8 numaralı STAR BELİT sürprizim.