YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Aralık 2017 Pazar

GanyanTime.com

3 Aralik Beyaz Bayrak ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Analizleri

 

1. Ayak : Son yarışını çim pistte gösterişli kazanan TAMERİNOĞLU yavrusu TAÇSER den, kumda daha etkili bir yarış bekliyorum. İstanbul dan kazanıp gelen ÖZPAR ve hayatının ilk koşusunu uzak ara kazanan YOLDAŞAĞA bu grup için yeterli diye düşünüyorum. 

2. Ayak : Günün en zor yarışında, son düzlük sprintini tempolu ve uzun tutan, son yarışını da aynı jokeyi ile kazanan CEFAKEŞ, stilli atların çokluğundan dolayı temponun erken yükselmesini beklediğim yarışta yine kazanabilir. CEFAKEŞ 400 temposunda insiyatifi alamazsa bence bu yarış çok karışır ve yorum yapmak zorlaşır. Ancak şablonda sıralama verebiliyorum. 

3. Ayak : Özlediği Adana kumuna çıkınca sinyali verip geliyorum diyen BOTAN VADİSİ, birincilik hasretine son verecek gibi. JAMES BOND'un son yarışındaki güçlü sprinti ile üst gruplarda bile koşabileceğini gösterdi. Temponun tavan yapacağı son 200 de APİKA DORA aradan sıyrılıp bombayı patlatmaya aday isimdir.

4. Ayak : Grubun üzerinde güce sahip VAVENDU, ideal pist ve mesafesinde, bu rakiplerini kantarmada dağıtır. BANKO.

5. Ayak : CİVANIM ile HEART REASON tartışmasız bu grubun üzerinde. Üstüne koya koya gelen ve çıktığı her bir üst grupta daha iyi koşan ve ayağına çok seri olan ÜNLÜBABA ya bir çarpı atıp bu grupta ne yapacağına bakacağız.

6. Ayak : Totosunda 1 rakamının bulunduğu bir tek safkanın bulunmadığı ve her türlü sonuca açık bu koşu için sıralamam şablonumdadır.

Altılı Ganyan Tahminim 

4.1.13
5.17.14.9.4.16.18.13.8.1
2.9.4.10
3
1.3.9
3.1.4.11.13.5.9.6.7

Kupon tutarı : 146 TL

Bol şanslar.