YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Aralık 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

3 Aralik Beyaz Bayrak İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları

 

1. Ayak : Son yarışında öne sarkmakta geç kalıp RİO KARNAVALI'nın yarışı kopartmasına sebep olan BAHANE, 600 den sonra öne sarkıp sprint mesafesini uzatsa o yarışı kazanabilirdi. Yaşadığı bu kötü tecrübeden sonra bu yarışta aynı hatayı tekrarlamayacağını düşünüyorum, favorimdir. Bu pist ve mesafede hep iyi koşan KOLAÇAN ve NİŞANLI KIZ hata kollayacak isimlerdir. LADY HATUN ve SON HATIRAN sürpriz. 

2. Ayak : Startta fazla titizlik yapmaz ise uzayan mesafe ve uygun grupta AĞARAN kazanabilir. GALAPAGOS un temposunda gitmesini beklediğim koşuda, sonda güçlü gelen KEHKEŞAN, mesafeyi seven ve son koşusu ölçü olmayan ADAM, son yarışında formunu bulduğunu belli eden ÖZBİLGİN sıra ile şans verdiğim safkanlardır. GALLAPAGOS önde kendini unutturabilir.

3. Ayak : Kazanmaya hasret safkanların bir araya geldiği bu koşuda, uygun rakipler arasında MANOUSH fotoyu önde geçecektir.

4. Ayak : Grubun üzerinde güç ve kaliteye sahip olan INDIAN DADY ile OBRADA zevkli bir mücadele çıkarır diyorum. 

5. Ayak : Kuma tekrar dönen ve yaptığı ikincilikle kum pistte umut veren LAGUNA LADY, KARATAŞ ile ilk şanslı safkan. Son yarışında üst gruba saldıran UÇAK KAÇTI, kazanıp kendine gelen OKYANUS SİSİ ve tırnağının ucuna gelen DOLCE çarpı atılması gereken safkanlar.

6. Ayak : Çok ön plana çıkan bir tayın olmadığı bu koşu ile ilgili sıralamam şablonumdadır.

Yedili Ganyanda : 8- GÜÇLÜ KIZ

Altılı Ganyan Tahminim 

7.1.3.5.8
6.2.5.4.7
4
2.3
2.3.5.4
3.2.5.4.8.1.7.6.

Kupon tutarı : 96 TL

Bol şanslar