YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Aralık 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

3 Aralik Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Bu aralar oldukça güzel bir çıkış yakalayan Tomurcuk Çiçek, sık koşmasına rağmen istim üzerine getirilen Kolaçan, mesafenin etkili isimlerinden Nişanlı Kız, uygunlaşan kilosuyla Gayemsu ve formunu sürekli geliştirmeye başlayan Kuğu Güzeli ilk etapta düşünülmesi gereken kısraklardır. Tempolu yarışları seven Bahane, kısa sprintini sonlara saklaması halinde adından bahsettirecektir. Takıları çıkarılan Lady Hatun ve zaman zaman ters koşan Son Hatıran geniş kuponlara eklenerek bu ayak kapatılabilir de.

SIRALAMAM: 6-1-3-4-2-7-5-8

3. Koşu: Bir üst grupta katıldığı son 1900 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra artırdığı ataklarıyla liderliği alan ve 2.17.12’lik derecesiyle zorlanmadan kazanan Kehkeşan, 3/2 yaptığı uyum içerisindeki aprantisi ve muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. 4 gün önce Bursa’da katıldığı sınavı ışıltılı Özbilgin ile elverişli rakipler arasında koşan Adam favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecektir.

SIRALAMAM: 2-4-5

4. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve ciddiyet kazandırdığı çalışmaları gayet ışıltılı Manoush, tam mesafesinde klasını konuşturabilir. Start sorunundan dolayı gerçek gücünü bir türlü performansına yansıtamayan Yıldırım Şah, makineden düzgün çıkması halinde favoriye zorlu anlar yaşatacaktır. Formu gayet olumlu Love Me Tender ile gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Karesi kollanılması gereken diğer isimlerdir.

SIRALAMAM: 4-6-3-1

5. Koşu: İstanbul’daki birbirinden başarılı koşuları ardından bu kez şansını orijin olarak çok daha yatkın olduğu kaba kumda deneyecek olan Obrada’nın İstanbul iç pisteki hazırlıkları da mükemmel. Kendisini özellikle tercihleyen binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3

6. Koşu: Yarış içerisindeki yerini erken alamadığı Ankara’daki son sınavını az farkla kaybeden Laguna Lady, gelişen kondisyonu ve güzel hazırlıklarıyla kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Kumda iştirak ettiği yarışları gayet etkileyici Moi Jizni ve yükselişini sürdüren Uçak Kaçtı öncelikli takipçileri. Kazanarak moral bulan Okyanus Sisi, uygun kilosuyla fazlaca ihmale gelmez. Triple Crown ile Dolce daha sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 2-6-3-5-1-4

7. Koşu: İlk startında gayet başarılı bir 2.likle ayrılan Paramparça, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle bu kez çok daha iddialı bir sonuçla ayrılacaktır. Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Zafer Meydanı ve güzel bir forma sahip Onurbey favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 3-5-2