YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


20.07 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Aralık 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

30 Aralik Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği ve sık aralıklarla koşan safkanların mücadelesine sahne olacak oldukça zorlu günün ilk ayağında bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Hata riske girilmeden kapatılmalı.

SIRALAMAM: 5-8-11-10-1-6-7-2-3-9

4. Koşu: Mücadele verdiği son koşularında adından bahsettirmeyi başaran ve elde ettiği derecelerle bu grupta oldukça ön plana çıkan Manzara, sürekli binicisiyle kazanmaya çok yakın. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. Bahis oynayacaklar ise; Adelya, Lucky Red ile No More Bets üçlüsünü değerlendirmeli.

SIRALAMAM: 7 // 1-6-8

5. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan ve İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıkları kusursuz Özilhan, dişine göre rakipler yanında birinciliğe uzanabilir. İstikrarlı bir performansa sahip Maruf Tay, ev sahipliği yapacağı piste favoriden rövanşı bu kez alabilir. Aşama içerisindeki Reşitbey ise bu ikiliden sonra düşünülmeli.

SIRALAMAM: 5-4-6

6. Koşu: Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması lehine Karazeytin, sprintini sonlara saklaması halinde gruba üstünlük sağlayabilir. 5 gün önce galop niyetine bir yarış gösterilen Ayefe, gelişen nefesiyle göz ardı edilmemeli. Bir üst gruptaki son yarışını ölçü almadığım Kovada, inatçı karakteriyle kuponlardaki yerini almalı. Zaman zaman ters koşan Galapagos ile formunu geliştiren Cukka hata affetmezler. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalı.

SIRALAMAM: 7-2-3-1-4-6-5-8

7. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Hil Head, yarış seçilere koşturulan Antonov, kazandığı son yarışı enfes Amphitrite ile Bursa pistini seven Airtouch ilk etapta düşünülmeli. Jettay, Love Me Tender ve Archman sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 6-2-4-3-5-1-7

8. Koşu: Bu grup için birbirinden başarılı sayılabilecek son iki koşusu ardından tamamladığı hazırlıkları da gayet olumlu Ceylin Hatun’un kazanması normal sonuçtur. Kısrağı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum. Rakip yazmak isteyenler ise; bir süre dinlendirilen Grecka’ya değerlendirmeye almalı.

SIRALAMAM: 3 // 7