YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

30 Aralık 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

30 Aralik Sporx.com BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Tabela ayağında start alacak olan ANTONOV, güzel pedigrisi ile dikkat çekiyor. İdman pistindeki işlerini yarışa yansıtması durumunda bugün kazanacaktır. Güvenerek günün ilk teki olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise MASSANDRA olacak. Son yarışlarıyla beğenilen ve ideal pist mesafesinde bu rakiplerini etkili düzlük sprinti ile geçebilecek durumda olan safkanı günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

Bursa programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün dördüncü ayağına yönelebilir. Kalitesi ve form durumuyla bu rakiplerinden ayrılan KOVADA, ağır basıyor. Bir aksilik olmazsa burada kazanacaktır. 

Eko Kupon: 5-4-8 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 2 / 9

Normal Kupon: 5-4-8 / HEPSİ / HEPSİ / 3-4-6 / 2 / 9


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN