YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Aralık 2017 Pazar

Mami SAHIN

31 Aralik Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Koşunun tüm yükünü çektiği son 1400 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın birbirlerini sürükleyerek gelen Babareşit ile Gallus ikilisine direnemeyen Akfırat'ın bu gün için 200 metre daha kısalan bu mesafede iddialı olacağına inanıyorum. Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan ve uygunlaşan kilosuyla Sufihan ile kazanarak moral bulan Babareşit favorinin öncelikli takipçileridir. Kısa bir süre dinlendirilen Özdemir Bey, güzel çalışmalarıyla gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 4-5-2-3

3. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşan Sherman Oaks, artan kondisyonuyla yine çok şanslı durumda. Süratli yapısı ve inatçı karakteriyle Tatvan Kızılca, başarılı binicisi idaresinde en az favori kadar iddialı olur. Sert gruptaki son yarışı ile açıklarını gideren Amigra, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanacaktır.

SIRALAMAM: 2-6-3

4. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk startında başarılı bir 2.likle ayrılan ve ilerisi için umut vaad eden Yavuzefe, dengi rakipler yanında kuponlara öncelikli işaretlenmeli. İnatçı bir karaktere sahip Egesal ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Bababülent öncelikli takipçileri. Formunda gözle görülür gelişmeler mevcut Ezheran, bu sınavı dahil takibe alınmalı. Diyarbakır'daki son sınavını bu grup için yeterli gördüğüm Berzanağa, rakiplerinin eksiklerinden istifade edecektir. Gücü oranında başarılı koşan Bolkar Ağa, sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 7-4-1-5-2-3

5. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin Urfa'da katıldığı son koşularında oldukça başarılı sonuçlarla ayrılan ve bu gün için de tam dişine göre rakipler arasında mücadele veren Bindalıngülü'nün bir kez daha zaferle ayrılacağına inandığımdan dolayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6 // 3-4-1

6. Koşu: Bu sezon Adana kumunda katıldığı 4 startından 3'ün de zaferle ayrılan ve bir diğerinde 2.likle yetinen Hasafet, muhafaza ettiği mükemmel durumu ve bomboş kilosuyla başarılarına bir yenisini eklemeye hayli yakın. Bu kez dinlendirilen James Bond ile form durumu oldukça parlak Gece Rüzgarı favorinin beklenileni verememesi halinde hemen ensesinde bitecekler.

SIRALAMAM: 11-7-3

7. Koşu: 63 kiloyla katıldığı pist ve mesafedeki son koşusunda, sabırlı bir bekleme gerçekleştiren ve son 200'den sonra dış kulvardan gerçekleştirdiği düzgün ataklarıyla zaferle ayrılmayı bilen Görgüncan, aynı titizlikle hazırlandığı bu koşusunda da söz sahibi olacaktır. Sürekli adından bahsettirmeyi başaran Berkalp, form durumu üst düzey Junyir Sancak ile Zirve Tay favorinin öncelikli takipçileridir. Boztepebeyi, Diranşan ve İncir Çekirdeği kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 9-2-8-6-1-5-7