YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

30 Aralık 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

31 Aralik Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: İştirak ettiği son 2100 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra içindeki Kızılhan’ın sürekli kendisine dışarıya doğru götürmesinden olumsuz yönde etkilenen Ünalamca, devam ettirdiği güzel durumuyla başta şans verdiğim safkandır. Yarışı gereksiz yere çok gerilerde takip ettiği Kocaeli pistindeki son sınavından 4.lükle ayrılan Şahingöz ile yine aynı koşunun galibi Sultanhan favoriyi zorlarlar. Pist ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran Catch Money, en küçük hatayı affetmez.

SIRALAMAM: 2-4-3-5

3. Koşu: Çok ciddi rakipler arasındaki son yarışını ölçü almadığım Red Eye, ağır kilolarla koşmaya alışkın bir safkan. Bir süre aradan sonra Bursa’da yarış gören Gözüm Kaldı, gelişen kondisyonuyla birinciliği zorlar. Güzel hazırlıklarıyla Sun Burn, istim üzerindeki Bullet Proof ile gününde olduğu zaman farklı koşabilen Sideli ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 1-5-8-2-3

4. Koşu: Daha iyi gruplarda mücadele verdiği son koşuları oldukça etkileyici Yazlalı ile uygunlaşan sıkletiyle Sagrajas ikilisine eşit şans vermekteyim. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 2-5 // 1-6-3

5. Koşu: Kumda şimdiye kadar mücadele verdiği 3 startından da 2’liklerle ayrılan Paramparça, elverişli rakipler yanında bu kez maidene veda etmeye çok yakın. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5 // 7-6-4

6. Koşu: Her geçen gün artan bir kondisyona sahip Fenerlican ile koşunun yüksek tempoda gidecek olması lehine Zaferimol rakiplerine nazaran bir adım öne çıkmaktalar. Açıklarını kapatan Bilgininoğlu ve mesafesinde Zorluat sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 3-4-2-5

7. Koşu: Start sorunundan dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Laguna Lady, makineden düzgün çıkması halinde zaferle ayrılacaktır. Aksi takdirde karışacak olan ayakta; Kara Oğlum, Flash Is Back, Demirrıfkı, Dolce, Red Kit, Yeşilli Bey, Desolator ile Seyhunceyhun devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 4-2-10-9-6-8-1-13-16