YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Aralık 2017 Pazar

GanyanTime.com

4 Aralik Beyaz Bayrak BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Analizleri

 

1. Ayak : Kum pistteki her koşusu bir öncekinden iyi olan ve artık kazanma kıvamına gelen MANZARA, bir süredir koşmasa da ciddi galoplar ile hazırlanan MASSANDRA. İyi koşan kazanacak.

2. Ayak : Bursa'da gördüğü yarışında startta titizlik yapıp sert grupta varlık gösteremeyen KAFKASOĞLU'nun bu yarışını ölçü almıyorum. Kalitesi bu gruptan üstün. Koşarsa, uzun mesafeli inatçı ve ölümcül sprintine bu grup dayanamaz. Mesafede hep iyi koşan KRALINADAMI, ABHER ve AĞACEMAL diğer şanslı safkanlar. 

3. Ayak : Kısa mesafede koştuğu yarışları ölçü olmayan KUPALIM, ideal pist ve mesafesinde çok şanslı. Kaba kumu yadırgamazsa YİĞİTER, kısa kumda rahat kazanan ve bu kez sertkeşen rakiplerine rağmen DOCTOR HOUSE söz sahibi olabilir. ATLETICO ve DRUMMER sürpriz.

4. Ayak : PRENSES NEHİR den özellikle bahsetmek istiyorum. Geçen yıl yetersiz hazırlıklarla girdiği kum yarışlarında pek varlık gösterememişti. Kum-çim ayırmadan GR koşularda hep başarılı koşan MODSHIPMAN yavrusu olan safkan, hatırı sayılır gruplarda çok iyi koşular çıkarttı. Bugün için çok kısa mesafeye çıkacak olmasına rağmen, starta takılmaz ise gözalıcı galoplarını sahaya yansıtıp kazanabilir. İdeal pist ve mesafesine gelen ATMACAKIZ, tırnağının ucuna gelen RAZİYE ANA ve kısa kuma rağmen WILD OF WESPORT sıralamamdaki diğer safkanlar. 

5. Ayak : Her türlü sonuca açık bu maiden koşu ile ilgili sıralamam şablondadır.

6. Ayak : Kısa kumda KV6 üçüncülüğünden sonra koştuğu KV7 yarışı ölçü olmayan ve uzun galoplar ile hazırlanan COŞKUN ÜSTAD kazanabilir. Son koşusunu bir üst grupta koşan HANIMINOĞLU öncelikli rakibi. 

Altılı Ganyan Tahminim 

7.8
1.5.7.6
2.8.3.4.6
2.4.3.1
4.3.5.6.2.1.8
7.8

Kupon tutarı : 135 TL

Bol şanslar.