YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Aralık 2017 Pazar

Mami SAHIN

4 Aralik Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Bu grup için başarılı sayılabilecek İstanbul’daki ilk iki yarışı ardından erkenden götürüldüğü Bursa pistinde eksiksiz bir hazırlıktan geçen ve ortaya koyduğu derecelerle yeşil ışık yakan Crazy Chick, oldukça kabiliyetli bir safkan. Kendisini büyük bir özenle bu sınavına hazırlayan binicisiyle tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum. Nefes yönünden etkilendiği takdirde; Massandra ile Manzara devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 4 // 8-7

4. Koşu: İzmir’deki birbirinden başarılı son yarışları ardından bu kez şansını Bursa kumunda deneyecek olan Abher başta olmak üzere; Ağacemal, My Cem, Kralındamı, Yürekkaan ile Hasan Abi sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 5-6-11-7-12-8

5. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Doctor House, devam ettirdiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Sevdiği piste dönen Atletico ve uygun kilolu formda Akhtamar ihmale gelmezler. Kazanarak moral bulan Drummer, süratli yapısıyla yine koşuya ağırlığını koyabilir.

SIRALAMAM: 8-6-9-3

6. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Raziye Ana ve ufak tefek sorunları halledilen Atmaca Kız arasındaki mücadeleye, İstanbul’dan iyi giden Wild Of Westport’da katılacaktır.

SIRALAMAM: 3-4-1

7. Koşu: Mücadele verdiği iki kum yarışında da olumlu izlenimler veren Öcal Tay, bu gün için koşuya erken adapte olduğu takdirde kazanması normal sonuç olacaktır. Kısa bir süre dinlendirilen Immortal Life ile gücü nispetinde başarılı koşan Invinsible Woman sert takipçileri. Adonia ve Pelorios sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 5-3-4-1-6

8. Koşu: Kocaeli’de iştirak ettiği son iki yarışında da çok daha formda rakipleri geride bırakan Karacakurt, ağır kilosundan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde yine çok şanslı durumdadır. Hız verdiği hazırlıkları iyi Coşkun Üstad, dinçlikle iddialı olabilir. Koşunun tempolu gidecek olması lehine Hanımınoğlu, göz ardı edilmemeli. Dengi rakipler yanında Reşitbey’e muhakkak bir çarpı atılmalı. Zaman zaman ters koşabilen Aysel Hatun ise sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 3-7-8-9-5