YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Aralık 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

5 Aralik Adem Adar KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini ve At Analizleri

 

1.Ayak 

(3) AYAHNA : Son yarışta kulvardan 5 boy geç çıkan tay, kalabalık gurup ve kısa mesafe olan yarışta sonlardaki atakları kendisine 5.'lik getirmişti. Bugün için bir şansızlık yaşamaz ise kazanması normal sonuç olacaktır, favorimdir.

(5) EMİRSOY : Son yarışına ağır kiloda koşmasına rağmen son metrelerde müthiş bir sprint atan bu isim kazanabileceği yarıştan 2.lik elde etmişti, bugün K. Tokaçoğlu ile çok şanslı favoriye ciddi rakip olacaktır. 

(9) TUTARLI : Kocaeli pistinde iyi yarışlar çıkaran bu tay son yarışını yine bu pistte kazanırken aynı koşuda ekürisi (8) UÇANBİLGİN 4. olmuştu, eküriler bu koşuda rakiplerinin hatasından faydalanacaktır.

2.Ayak 

(2) ALTIN KARAR : Ara sonrası koşu görüp, İstanbul iç pistte gerçekleştirdiği idmanlarındaki performansı ile ilk defa kaba kuma çıksada kalitesini konuşturup bu koşuyu kazanabilir.

(1) MEGAFORSE : Rakiplerine oranla kilo dezavantajı olsada Kocaeli pistinde ve uzun mesafede başarılı bir grafiği bulunuyor, koşuyu önlerde takip edip son virajdan sonra arttıracağı atakları ile koşuyu kazanmaya çalışacaktır.

(9) MÜFETTİŞ : Kocaeli pistinde (mesafe 2000 kum) çıktığı ilk yarışı kazanan bu isim sonlarda yapacağı sprint ile neticeye gitmeye çalışacaktır. 

3.Ayak

(7) KRANJSKA GORA : 14 gün önce çıktığı ilk yarışta daha deneyimli rakiplerinin yanında salise farkı ile 3.lük elde eden bu tay koşuda favorimdir. (10 TOLDO ekürisidir.)

(4) FIRTINA ŞİMŞEK : Son yarışında ellde ettiğ 4.lük ve Y. Aktaş'ın tercihi ile favorinin ilk rakibi olur.

(6) GREEN DUCHESS : İstanbul'da ilk kez çıktığı yarışta 5.lik elde eden bu tay daha sonra Kocaeli'ye gelip idmanlarına burada devam etti, idmanlarında gerçekleştirdiği dereceler ile koşudaki bir diğer şanslı isim olacaktır.

(5) GRAY GİRL : Seri tayın son yarışını ölçü almıyorum, bir solukta bitirebilecek yetenekte bir isimdir.

(3) EMERALD GREEN : 3 Aylık aranın ardından Kocaeli pistinde koştuğu son yarışta bu günkü H. Yıldız ile koşudan 5.'lik ile ayrılmıştı, akabinde bu pistte gerçekleştirdiği düzenli idmanları ile formunu yükselten bu isim sürpriz şansına sahiptir. 

4.Ayak

(6) YILMAZHAN : Bursa'da son yarışını kazanırken buradaki bir çok ismi geride bırakan seri  safkan, Kocaeli pitinde de oldukça şanslıdır, koşudaki favorim olacaktır. 

(4) SUHARRY : Son yarışta bugünkü rakibi YILMAZHAN'a geçilip, kulvar dibine girip yaptığı güçlü atak sonunda baş farkı ile 2.'lik elde etse de bugünkü rakibi kadar iyi koştu. Süratli gidecek yarış lehine olup şansı yüksektir. 

(2) CALRK KENT : Gördüğü yarışlar ardından eski formuna ulaştığını düşündüğüm seri safkan rakiplerinin hatasını kollayacaktır. Dikkat.

5.Ayak

(2) ARZAK : Güzel bir form yakalayan kalite isim uygun gurupta favorimdir.

(1) RİO KARNAVALI : Son yarışını bu mesafede İzmir pistinde bir alt gurupta rahat kazandı, Kocaeli'nde bu mesafede bir çok başarısı olan seri kısrak, favorinin ilk rakibi olur. 

(3) FENERLİCAN : Uzun aranın ardıından iki kışu gören kalite safkan, artık kazanabilecek  kıvama geldi. 

(6) ZEUS : Süratli gidecek koşu lehine olup, startta fazla oyalanmaz ise kazanabilir. 

6.Ayak

(9) SO EMOTİONAL : Aracı ekürisinin yetiştirmiş olduğu bu isim, ilk birinciliğini yeni sahiplerine hediye edebilir. İstabul'da düzenli idmanlarını yapan bu tay koşudaki favorimdir.

(5) LADY CROCOUS : Son yarışta ellde ettiği 3.'lük ile yeterli forma ulaştığını gösterdi, favorinin en ciddi rakibi olur.

(8) NURELLA : İlk defa piste çıkacak olan bu tay, İstanbul iç pistte gerçekleştirdiği dereceli galoplar ile yeterli forma ulaştı, rakiplerinin hatasını affetmez. 

Bol Şanslar.

Altılı Ganyan Tahminim: 3,5,9 // 2,1,9 // 7,4,6,5,3 // 6,4,2 // 2,1,3,6 // 9,5,8 -- 97,2 TL

Ekonomik Altılı Ganyan Tahminim: 3,5,9 // 2,1,9 // 7,4,6,5,3 // 6,4,2 // 2,1,3 // 9 -- 24.3 TL