YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Aralık 2017 Salı

GanyanTime.com

5 Aralik Barış Düşmez ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

Barış Düşmez tahminleri2. Koşu: 5 aylık aranın ardından üst üste 2 yarış gören 6 numaralı MASCHERANO ilk şans vereceğim isimdir. 3 numaralı MISTER RIGHT, 1 numaralı LADY TULPAR, 4 numaralı SLAYER SCREAM öncelikle rakipleridir. Yarışın süratli gidecek olması lehine olan 2 numaralı TONY OBELIX dinçlikle sürpriz yapabilir. 5 numaralı MOONBOW, 7 numaralı WIND OF HAEVEN, 8 numaralı SECRET MOUNTAIN ile 9 numaralı AMERICAN SNIPPER sağlam kuponlara önerim.

3. Koşu: İstanbul’dan daha iyi rakipler yanından gelen ve buradaki hazırlıklarında eksiksiz görünen 9 numaralı MALONES favorimdir. Grubun tecrübeli ve form olarak rakiplerinden önde olan isimleri 7 numaralı İSKEÇE ile 1 numaralı ALESİS rakipleridir.

4. Koşu: İstenilen seviyeye geldiğini son yarışıyla gözler önüne seren 10 numaralı TIGLON, o yarışına oranla 4 kilo daha hafifleyen sıkletiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. 6 numaralı AMIGRA, 2 numaralı NEW DAY, 3 numaralı ABSOLUTE POWER ile 5 numaralı PROFESSOR favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir. 9 numaralı STEPPE EAGLE sürprizim.

5. Koşu: 3 numaralı YOLCUHAN ile 1 numaralı UNDAUNTED öncelikle yazılmalı. 9 aylık aranın ardından 2 yarış göre 5 numaralı ORDERS OF HERO bu yarışla beraber takibe alınmalı. 4 numaralı STAR SCREAM unutulmamalı.

6. Koşu: 17 Kasım tarihinden itibaren bu pistte bu koşuya eksiksiz hazırlanan 4 numaralı SERHANTAY, bütünleştiği pilotu idaresinde favorimdir. Serhantay’ın bu pistte start aldığı 7 yarıştan 5’ini kazandığını ve ikiliden düşmediği paylaşalım. 1 numaralı GÜMBÜRGÜMBÜR ile 2 numaralı BİLDENHAN sert rakipleridir.

7. Koşu: Bu pistte start aldığı ilk yarışında aynada bugünkü rakiplerinden Poena’ya geçilerek pistten üçüncülükle ayrılan 2 numaralı BOLD MOVE’un, bu kez daha tecrübeli çıkacağı pistte ve son yarışına oranla 200 metre daha uzayan mesafede sonlardaki atakları ile kazanan olmasını bekliyorum.