YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.03 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÖZGÜR GÖKÇE'NİN 23 MART KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

5 Aralık 2017 Salı

GanyanTime.com

5 Aralik Barış Düşmez ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Barış Düşmez tahminleri2. Koşu: 5 aylık aranın ardından üst üste 2 yarış gören 6 numaralı MASCHERANO ilk şans vereceğim isimdir. 3 numaralı MISTER RIGHT, 1 numaralı LADY TULPAR, 4 numaralı SLAYER SCREAM öncelikle rakipleridir. Yarışın süratli gidecek olması lehine olan 2 numaralı TONY OBELIX dinçlikle sürpriz yapabilir. 5 numaralı MOONBOW, 7 numaralı WIND OF HAEVEN, 8 numaralı SECRET MOUNTAIN ile 9 numaralı AMERICAN SNIPPER sağlam kuponlara önerim.

3. Koşu: İstanbul’dan daha iyi rakipler yanından gelen ve buradaki hazırlıklarında eksiksiz görünen 9 numaralı MALONES favorimdir. Grubun tecrübeli ve form olarak rakiplerinden önde olan isimleri 7 numaralı İSKEÇE ile 1 numaralı ALESİS rakipleridir.

4. Koşu: İstenilen seviyeye geldiğini son yarışıyla gözler önüne seren 10 numaralı TIGLON, o yarışına oranla 4 kilo daha hafifleyen sıkletiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. 6 numaralı AMIGRA, 2 numaralı NEW DAY, 3 numaralı ABSOLUTE POWER ile 5 numaralı PROFESSOR favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir. 9 numaralı STEPPE EAGLE sürprizim.

5. Koşu: 3 numaralı YOLCUHAN ile 1 numaralı UNDAUNTED öncelikle yazılmalı. 9 aylık aranın ardından 2 yarış göre 5 numaralı ORDERS OF HERO bu yarışla beraber takibe alınmalı. 4 numaralı STAR SCREAM unutulmamalı.

6. Koşu: 17 Kasım tarihinden itibaren bu pistte bu koşuya eksiksiz hazırlanan 4 numaralı SERHANTAY, bütünleştiği pilotu idaresinde favorimdir. Serhantay’ın bu pistte start aldığı 7 yarıştan 5’ini kazandığını ve ikiliden düşmediği paylaşalım. 1 numaralı GÜMBÜRGÜMBÜR ile 2 numaralı BİLDENHAN sert rakipleridir.

7. Koşu: Bu pistte start aldığı ilk yarışında aynada bugünkü rakiplerinden Poena’ya geçilerek pistten üçüncülükle ayrılan 2 numaralı BOLD MOVE’un, bu kez daha tecrübeli çıkacağı pistte ve son yarışına oranla 200 metre daha uzayan mesafede sonlardaki atakları ile kazanan olmasını bekliyorum. 


23.03 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN