YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

5 Aralık 2017 Salı

GanyanTime.com

5 Aralik Beyaz Bayrak KOCAELİ - ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Analizleri

 

KOCAELİ 

Kocaeli programı oldukça zayıf. Altılı ganyan tahminim olmayacak, sadece bazı atlara dikkat çekmek istiyorum.

AMERICAN BILLION
MUCİZEKAYA
ALTIN AKAR
KRANJSKA GORA
SUHHARY
ARZAK
SO EMOTIONAL

ADANA 

1. Ayak: Stilli rakiplerin bir araya geldiği bu koşuda start sıkıntısı olmayan 4 safkanın birden tercihli start alması kafaları karıştırıyor. Yarış ciddi anlamda tempolu geçeceğe benziyor. Bu durum her ne kadar bekleme yarışı yapacak olan MISTER RIGHT'a yarıyor olsa da temponun aşırı yüksek olması koşuyu riskli hale getiriyor. Kapatıyorum. 

2. Ayak: İki yarış görüp tırnağının ucuna gelen ve Ahmet Çelik in ısrarlı tercihi ile MALONES lehine dönen mesafede kazanmaya en yakın tay. Son yarışı güzel olan İSKEÇE ve ALESİS ilk rakipler. 

3. Ayak: Nispeten yumuşak pistleri seven LION HEART yavrusu TIGLON, bu gruba göre hatırı sayılır bir kaliteye sahip olduğu net bir gerçektir. Usta jokeyi Karataş ise ayrı bir avantaj. Ancak! İkili mücadelede zayıf olduğu için öne biraz erken sarkıp yarışı kopartmak isteyecek olan safkanın işi, stilli rakiplerinden dolayı zorlaşıyor. Bunun yanında sert pistte düzlüğe yorgun çıkacak olan safkanın bir handikabı da bu. Son yarışında her ne kadar sonlarda bariyer dibine sıkışma sorunu yaşasa da, bu durum tek başına yarışı kaybetmesini açıklamıyor. Düzlüğe yorgun girdiği ve ikili mücadeledeki zaafiyeti her halinden belliydi. Yine de kalitesi ve usta jokeyi ile kuponlarımızdaki yerini alacaktır. Adana pistini çok seven ve bu kez Ahmet Çelik ile sahaya çıkan NEW DAY lehine stilde koşulacak yarışta çok şanslıdır. Sürpriz arayanlar için, AMIGRA hata affetmez diyorum. 

4. Ayak: UNDAUNTED'in temposunda gidecek yarışta, sonlarda STAR SCREAM ve YOLCUHAN yarışa ağırlığını koyar. 

5. Ayak: BİLDENHAN düzlüğe sermayeli girerse, kalite safkanlar GÜMBÜRGÜMBÜR ve SERHANTAY'ın sprint mesafeleri uzayacağı için birbirlerini yıpratabilirler. Bu durumda BORBORE, YOLDAŞ ve TAŞÇI PEHLİVAN a şans doğar.

6. Ayak: Atman harasının tayı BOLD MOVE ile KARATAŞ, Adana da perdeyi kapatır. 

Altılı Ganyan Tahminim 

3.6.4.1.8.2.7.5.9
9.7.1.11.4.5
2.10
4.3
4.1.5.8.3.2
2

Kupon tutarı : 116 TL

Bol şanslar.