YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Aralık 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

5 Aralik HorseMan KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Birbirlerini sürekli geçebilecek arap safkanları bir araya gelmiş. Son yarışını kesin bir jokey hatasıyla kaybeden EMİRSOY ile formda bir jokey bulan CANYOLDAŞ arasında geçecek bir yarış bekliyorum.

2.AYAK: Şartlı5 yarışlar her zaman sürprize müsait olmuştur. ALTIN AKAR ile başlamak istiyorum pisti çıkaracağını düşünüyorum ama mesafe konusunda endişeliyim bu yüzden tek vermiyorum. Rakip olarak mesafenin gediklileri MEGAFORCE ve TİMSAL diyorum bu iki safkan hem şehri hem de mesafeyi seviyorlar. Daha sonra ise eğer pisti ıslak bulursa normal performansının üstüne çıkacak olan ADALSON diyorum. Çok sürprizde ise son yarışında neredeyse 1.5 saniye startta oturan ona rağmen dün kolay yarış kazanan Kupalım'ın hemen arkasında yarış tamamlayan DARK KHANı öneririm.

3.AYAK: Yarışa zor adapte oldu en geriye düştü ama virajda sanki yıllardır yarışıyormuş gibi çok güzel yürüdü ve fotoya kadar mücadelede kaldı. Bu sefer daha etkili jokeyi ile KRANJSKA GORA çok yüksek ihtimalle yarışı kazanacaktır. Tek bir rakip vermek istiyorum pist ve mesafe konusu tam bir kapalı kutu olan GREEN DUCHESS. Bu safkan için elimizde bu yarışta koşan safkanlarla ilgili bir karşılaştırma verisi yok bu yüzden dikkat etmenizi öneririm. 

4.AYAK: Bu yarışta çok fazla tempo senaryosu var kafamda ve kimi silersem o gelecek gibi hissediyorum. Bu yüzden ben kendi kuponuma H çekeceğim. 

5.AYAK: Uzun aradan sonra üst üste gelen yarışlar bu yaşlı bünyeyi etkilemediyse ARZAK için kolay yarış olması gerekir. Banko.

5.ayak sıralı ikili: 2/5
6.AYAK: Bir önceki tay yarışına oranla daha denk safkanlar bir arada ilk olarak son yarışında bir önceki yarışıyla hiç alakası olmayacak şekilde kötü koşan ESMER var. O gün tempo altında ezildi safkan bu sefer daha idareli giderse çok şanslı olacak. Çok güzel idmanları ve iyi bir anne hattı olan NURELLA. Diğer koşan kardeşleri gibi kazanmayı pek sevmeyen SO EMOTIONAL( bence  mesafe istiyor). Çimde daha iyi koşacağını düşünsem de grubun uygun oluşuyla MAGICAL DREAM ile bu ayağı geçelim.
Not: Magical Dream'i çim koşuları için aklınızın bir kenarına yazın.
Herkese bol şanslar... 

1.ayak: 5,6
2.ayak: 2,1,3,4,6
3.ayak: 7//6
4.ayak: 1,2,3,4,5,6
5.ayak: 2
6.ayak: 3,8,9,6


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN