YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Aralık 2017 Salı

Mami SAHIN

5 Aralik Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Bir üst gruptaki son 4.lüğü bu rakipler için yeterli Mister Right, muhafaza ettiği güzel durumu ve klas jokeyi idaresinde kuponlara öncelikli yazılmalı. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Slayer Scream, öndeki kapışmalardan istifade edecektir. Pist ve mesafedeki son yarışını kazanan ve hazırlıklarında da göz dolduran Lady Tulpar, makineden düzgün çıkması halinde yine iddialı olacaktır. Açıklarını hızla kapatan Mascherano, gelişen kondisyonuyla en küçük hatayı affetmez. Ufak tefek sorunları halledilen Tony Obelix, dinçlikle beklentilerin üzerinde koşabilecek düzeyde. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılabilir de.

SIRALAMAM: 3-4-1-6-2-5-7-8-9

3. Koşu: Beklentilerin çok altında koştuğu İstanbul'daki ilk iki sentetik pist yarışı ardından erkenden götürüldüğü Adana'da tamamladığı hazırlıklarında göz dolduran ve ortaya koyduğu derecelerle yeşil ışık yakan Malones'in kaba kumda çok daha iddialı olacağına inanıyorum. Kendisini özenle hazırlayan binicisiyle tayı sizlere günün teki olarak önereceğim.

SIRALAMAM: 9 // 1-7-8

4. Koşu: 60 kiloyla bir üst grupta katıldığı son 2000 metrelik kum koşusunda, viraja kolay bir tempoda çıkarak kazanacakmış gibi bir hava vermesine rağmen, istenildiği gibi artıramayarak tatminkar bir 3.lükle ayrılan Tiglon, uygunlaşan sıkleti ve çok daha hazır gireceği sınavında ufak ve misli kuponlara tek yazılabilir. Adana kumunu ne kadar çok sevdiğini başarılı son yarışı ile bir kez daha ispatlayan New Day ile koşunun tempolu gidecek olması lehine Amigra favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecekler.

SIRALAMAM: 10-2-6

5. Koşu: Olumlu tedavisi ardından gördüğü koşuları sonrası her geçen gün üzerine koymaya başlayan Star Scream, uzayan mesafelerde çok daha farklı koşabilecek yetenekte. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Yolcu Han, kantarmasını iyi okuyan aprantisiyle kuponlardaki yerini muhakkak almalı. İstikrarlı bir performansa sahip Undaunted ile formunu geliştirme çabası içerisindeki Orders Of Hero kollanılması gereken diğer safkanlar.

SIRALAMAM: 4-3-1-5

6. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve mesafe ayırt etmeden iştirak ettiği son koşularında üstün bir performans sergileyen kalite safkan Gümbürgümbür, devam ettirdiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Tamamladığı hazırlıklarında kusursuz bir tablo ortaya koyan Serhantay, sevdiği piste klasını konuşturabilir. İyi durumlarıyla Yoldaş ile Domaniç hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır.

SIRALAMAM: 1-4-8-9

7. Koşu: İştirak ettiği son 1300 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra orta kulvardan yaptığı ataklarıyla ön grupla arasındaki farkı her metrede eriterek gayet parlak bir 3.lükle ayrılan Bold Move'nin uzayan mesafede çok daha iddialı olmasını bekliyorum. Ufak ve misli kuponlara tek yazabilirsiniz. Yanına at yazmak isteyenler ise; Poena ve Royal Sun ikilisini değerlendirmeye almalı.

SIRALAMAM: 2-6-8