YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Aralık 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

5 Aralik Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Yine bu rakipler arasında katıldığı son 1200 metrelik kum koşusunda, makineden 5 boy geç çıkarak yarıştaki tüm şansını ilk metrelerde kaybeden Ayahna’nın sonlardaki ciddi atakları ancak kendisine 5.lik getirdi. Güzel hazırlıkları ve bu kez çok daha iyi tanıyacağı piste yarışa iyi başlaması halinde söz sahibi olacaktır. Yarış içerisindeki yerini almakta geciktiği geçtiğimiz haftaki sınavından 2.likle ayrılan Emirsoy ile aradan sonraki sınavı parlak Canyoldaş sert takipçileri. Kazanarak moral bulan ekürili Tutarlı, göz ardı edilmemeli. Dengi rakipler arasında Mücizekaya, kuponlardaki yerini almalı. İstanbul iç pisteki hazırlıkları iyi Güneş Işığı ise sürprizim.

SIRALAMAM: 3-5-6-9-2-4

3. Koşu: Son virajı ön grubun çok gerisinde dönen ve 200’de de 6.durumda iken dış kulvara açılarak yaptığı kuvvetli ataklarıyla kazanmayı başaran Müfettiş, tekrar döndüğü İstanbul’da eksiksiz bir hazırlıktan geçti. Uygun kilosu ve uyum sağladığı binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 9 // 2-4-1

4. Koşu: İlk sınavı oldukça parlak Kranjska Gora ile sürekli üzerine koyan Sunlight Melody arasındaki mücadeleye, bu grupla baş edebilecek yetenekteki Green Duches’de katılacaktır.

SIRALAMAM: 7-9-6

5. Koşu: Bu günkü pilotuyla adeta bütünleşen Yılmazhan, istikrarlı bir performans sergileyen Suhhary ile koşunun muhtemelen yüksek tempoda gidecek olması şansını yükselten Win For Me her ne kadar bir adım öne çıksalar da, bu ayağın kapatılması taraftarıyım.

SIRALAMAM: 6-4-5-3-2-1

6. Koşu: Son koşularına oranla çok daha uygun rakipler arasında start alacak olan Arzak, inatçı yarış karakteriyle gruba üstünlük sağlayabilir. Kazanarak moral bulan Rio Karnavalı, stilli rakiplere rağmen bir solukta bitirme uğraşı verecektir. Yeni yeni kendini bulan Fenerlican, göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 2-1-3

7. Koşu: İstanbul’da tamamladığı hazırlıkları bu grup için yeterli Nurella ile kısa bir süre dinlendirilen So Emotional öncelikli düşünülmeli. Lady Crocus, Bayanbaşkan ve Esmer hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 8-9-5-1-3