YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.03 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÖZGÜR GÖKÇE'NİN 23 MART KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

7 Aralık 2017 Perşembe

GanyanTime.com

7 Aralik Barış Düşmez İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: 7 numaralı SUN BURN başta olmak üzere, 1 numaralı BEDWULF, 3 numaralı RED EYE, 6 numaralı ILDIR BEYİ, 4 numaralı RIGHT OR WRONG, 5 numaralı FANCYCHANCY ve 9 numaralı SAYDA sırasıyla kuponlara yazılmalı.

3. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 3. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

4. Koşu: Kolay kazandığı koşunun ardından daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 4 numaralı AZA LEA favorimdir. Yarış görerek açıklarını gideren 8 numaralı WINGED VICTORY ile dişine göre rakipler yanında koşacak olan 3 numaralı LADY CARINA rakipleridir.

5. Koşu: Yeni ilgililerine geçtikten sonra koştuğu 2 yarışını da kazanmayı başaran 2 numaralı ALMOHAD’ı, devam süper formu ve usta jokeyi idaresinde yine birinciliğe yakın görüyorum.

6. Koşu: Grubun formda ve tecrübeli ismi olan, ilgililerinin apranti bindirerek kilo indirimi sağladıkları 4 numaralı DİLEĞİM’in, start problemi yaşamadığı takdirde maiden’a veda etmesini bekliyorum.

7. Koşu: 1 numaralı İZMİRŞAHI, 2 numaralı GALLOPING LORD, 3 numaralı KARA OĞLUM, 4 numaralı TATARINOĞLU, 6 numaralı BİNGÖLLÜM, 9 numaralı URLA ZAMANI ve 5 numaralı GEÇİT YOK günün son ayağında ön plana çıkan isimlerdir. 


23.03 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN