YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Aralık 2017 Perşembe

GanyanTime.com

7 Aralik HorseMan İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Yorum ve Analizleri

 

1.AYAK: Zor yarış. Kilolar, form (suzluk) ve tempo yarışın kaderini çizecek. Biraz kalabalık olacak ama burayı 5 atla geçmek istiyorum ayrımsız; RIGHT OR WRONG, RED EYE, ILDIRBEYİ, FANCYCHANCY, SUNBURN. 

2.AYAK:  Gruba bakıyoruz son 78 yarış sadece 1 birincilik oda KURTŞAH'da bende bu safkanla başlamak istiyorum son yarışında db takınca inanılmaz bir sıçrama gösterdi. Yarışın son 800'ü 59'la geçmesine rağmen durmadı ve sprint atan atlara direndi. Aynı formu sürdürüyorsa eğer bu grubu geçmemesi için bir sebep yok. Tek bir rakip göstermek istiyorum o da KEKEÇ BEY kısa mesafe biraz daha lehine duruyor gibi kilo avantajı da var. Eğer Kurtşah sonlarda sallanırsa ciddi rakip olur.

3.AYAK: AZA LEA kum piste çıkınca orjininin hakkını verdi ve Suzi Gold'un kardeşi olduğunu hatırladı. İdmanlara bakınca formun üstüne daha da koymuş gibi görünüyor. Üstelik ahırı safkanı üzmeden çok güzel aralar vererek bu yarışa getiriyor. Bir aksilik olmazsa kazanacaktır. Banko.

3.ayak sıralı ikili : 4/8  Üçlü Bahis 4 / 5,8 / 1,3,5,8
4.AYAK: ALMOHAD bariz favori ama tek olma konusunda bazı soru işaretleri var kafamda. Bunun sebebide son yarışına göre 7 kilo almış olması ve o gün ona yaklaşan rakipleri 58 ve 60 kiloydu. Bugün bu dezajavantajı Sihirbaz avantajı ile nötrleyecektir, fakat ben yanına rakipler vermek istiyorum ve bu yarışı H deyip geçiyorum.

5.AYAK: Bakalım DİLEĞİM bu sefer de kendine geçilecek bir rakip bulacak mı? Eğer bulacaksa ilk tercih MİLENA olmalı, bu safkan son yarışının bir benzerini koşarsa ilk iki garanti gibi. Eğer bu iki safkan bana yetmez daha kalabalık geçmek istiyorum diyorsanız. Takı değiştiren BELÇİM ve her ne kadar son yarışları çok çok kötü olsa da unutulan atların kurtarıcı jokeyi Furkan Yüksel ile AKAN YILDIZ diyorum. 

6.AYAK: Eğer yağmur yağarsa performansı katlanacak olan SERBEYHAN ile başlayalım. Olurda pist ıslak olur ve yarış hızlı giderse (ki gidecek) tek bile geçebilirsiniz. Sık koşsa da jokeyini bulan URLA ZAMANI. Bu kilo ile çok şansı olmayacağını düşünsem de yarın son şansı olan İZMİRŞAHI. Formda ikili GALLOPING LORD (A.Okan Pazar). En son 20 yarış önce kazansa da şu aralar geliyorum sinyali veren BİNGÖLLÜM. Bugün olmayabilir ama son iki yarışında dikkatimi çeken SEYHUNCEYHUN'a da bütçeniz varsa bir çentik atın derim. Yakın zamanda iyi bir yarış koşacak.Henüz bu mesafede kazanamasa da bu grupta hep şansı olan GEÇİT YOK ile bu ayağı kapatıyorum.

Herkese bol şanslar.

1.ayak: 3,4,5,6,7
2.ayak: 8 /// 10
3.ayak: 4
4.ayak: 1,2,3,4,5,6
5.ayak: 9,4 /// 3,1
6.ayak: 12,9,1,2,6,14,5