YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Aralık 2017 Perşembe

Mami SAHIN

7 Aralik Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Kısa aradan sonra yarış gören Right Or Wrong, koşunun tempolu gidecek olması lehine Red Eye, başarısız son sınavı ölçü olmayan Sun Burn ve bu kez çok daha hazırlıklı Bedwulf ilk etapta düşünülmeli. Fancychancy ile Ildırbeyi ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 4-3-7-1-5-6

3. Koşu: Buradaki ilk yarışını kazanmayı başaran Kurtşah, formunu geliştiren Efe Baba, aşama kaydeden Tumbulefe, uygun kilolu Kekeç Bey ile İnsuyu zorlu koşuda öncelikli düşünülmeli. Yükselişteki Dinamik, yakın takibe alınmalıdır. Vaseem ile Uçan Martı hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 8-6-5-10-12-2-4-3

4. Koşu: Kaba kumdaki ilk yarışını kolay ve gösterişli kazanarak dikkat uyandıran Aza Lea ile form durumu bu grup için yeterli Lady Carina arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 4-3

5. Koşu: Aradan çıktıktan sonra mücadele verdiği çim ve kumdaki iki startını da kazanmayı bilen Al Mohad, tamamladığı hazırlıklarında kusursuz bir tablo ortaya koyuyor. Ufak bütçeli kuponlara risk edilebilir. Dengi rakipler yanında Çınar Bey ile ciddi çalışmalarıyla yeşil ışık yakan King Dadaş en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 2-6-3

6. Koşu: Güzel formunu muntazam idmanlarıyla koruyan Dileğim, oldukça elverişli rakipler arasında ön plana çıkmakta. Uygun kilosu ve başarılı binicisiyle kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

7. Koşu: Yarış yaşamını devam ettirebilmesi için muhakkak dereceye girmesi gereken İzmirşahı, mesafesinde kötü gidişatta dur diyebilir. Grubun formda isimlerinden Galloping Lord ile istim üzerine getirilen Bingöllüm ihmale gelmezler. Gücü oranında başarılı koşan Urla Zamanı, uygun kilosunun verdiği avantajı lehine çevirebilir. Tabela diplerindeki yarışları olumlu Serbeyhan’dan her an ters bir koşu gelebilir. Ekürisiyle Geçit Yok, gözden uzak tutulmaması gereken bir diğer safkandır.

SIRALAMAM: 1-2-6-9-3-12-5