YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Aralık 2017 Perşembe

Mami SAHIN

8 Aralik Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: İstanbul iç piste yaptığı hazırlıklarında oldukça beğenimi toplayan Drejan, hiçte yabancısı olmadığı Kocaeli pistinde başta şans verdiğim safkandır. Elverişli rakipler arasında Scifo ile aşama içerisindeki Volkanımsın öncelikli takipçileri. Takı değişikliğine giden Osmaniye Çocuğu, etkisiz son yarışını bizlere unutturabilir. Makinede fazla oyalanmadığı takdirde Parlan, mesafesinde söz sahibi olacaktır. Güzel bir hazırlık döneminden geçen Megas ise bu sınavı dahil takibe alınmalı.

SIRALAMAM: 4-2-1-10-3-7

2. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Toşurun Kızı ile ekürileri Güneş Işığı ve Emmi ikilisine avans vererek gerçekleştirdiği 800/55.7 – 400/28.5 R galobunu el oynatmadan tamamlayan Islah ikilisine eşit şans vermekteyim. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 13-3

3. Koşu: Aradan sonra Bursa’da katıldığı yarışında tatminkar bir 2.lik sergileyen ve sonrasında götürüldüğü Kocaeli’de güzel bir hazırlıktan geçen Harputlu, gelişen kondisyonuyla kendisinden beklenilen performansı yarışına yansıtacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

4. Koşu: İlk startını usta atlar gibi koşarak kolay kazanan Mister Görkem ile İstanbul’dan çok iyi gideceğini özellikle belirtmek istediğim Pierro arasındaki mücadeleye, tecrübeli Aslan Adam’da katılacaktır. Geniş kuponlarda bu ayak kapatılmalı.

SIRALAMAM: 2-3-1-5-4

5. Koşu: Sürekli birbirlerine geride bırakabilen safkanların mücadelesine sahne olacak bu ayakta; Kalaycıkaya, Serhasan, Kartalömer, Zorbezirgan ile Peksoyunoğlu sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlar.

SIRALAMAM: 5-9-3-1-2

6. Koşu: Problemlerinden dolayı aralıklarla koşan Koralay, pist ayırt etmeyen Saraybosna, Perşembe günü İstanbul’da yaptığı sprintinde sıhhatli gördüğüm Başkaynak ile eküri destekli Bilgekurt ilk etapta düşünülmeli. Şahingöz, Seldanınoğlu ve Kaçın Geliyor sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 4-2-1-8-5-6-7