YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

1 Ocak 2018 Pazartesi

Mami SAHIN

1 Ocak Sporx.com BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Yeni yılın ilk programından merhaba. Bugün Bursa'da çift bankolu şablona devam edeceğiz. Günün ilk ayağında start alacak olan STILL DREAMING, idman pistindeki güzel işleriyle dikkat çekiyor. Bugün binicisi hata yapmazsa bu mesafede kazanacaktır. Güvenerek günün ilk teki olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün çift bankolu şablonumuzda sığınacağımız ikinci liman ise At FRENKLİN RÜZGARI olacak. Süratli yapısı ile burada çok koşacak. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Bugün daha düşük bütçeli kuponu tercih edecek yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. MALAKKA startta oyalanmazsa burada kazanabilir. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde de tutmakta yarar var. 

Eko Kupon: 6 / 4 / HEPSİ / HEPSİ / 2-1-5 / 9

Normal Kupon: 6 / 4 / HEPSİ / HEPSİ / 2-1-5 / 9-11-17