YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


17.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.07 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Ocak 2018 Çarşamba

Mami SAHIN

11 Ocak Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Düzlüğe kadar el oynatmadan geldiği son 1900 metrelik kum koşusunu 2.02.44 gibi gayet başarılı bir dereceyle kolay kazanan Oneandoly, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. 60 kiloyla iştirak ettiği son Kv-6 sınavında dikkat çekici bir 3’lüğe imza adan Geçit Yok, uygunlaşan sıkletiyle üst sıraları zorlayacaktır. İstikrarlı Skynet ile başarılı bir sezon geçiren Wait For It en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 5-7-4-1

2. Koşu: Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Beyaz Zambak, yeterli bir kondisyona sahip Karina, toparlanma çabası içerisindeki Dileğim, gücü nispetinde başarılı koşan Nazlıela, Kızım Yüksel ile ufak tefek sorunları halledilen Ceviz sürprize açık koşuda sırası ile düşünülmeli.

SIRALAMAM: 2-7-4-9-8-3

3. Koşu: Son virajdan fotoya kadar Özerdinç ile verdiği nefes kesen mücadele sonucunda rakibine çok az farkla mağlup olan Tuğalp, bu gün için kısa sprintini sonlara saklaması halinde birinciliğe uzanacaktır. Aşama içerisindeki Torunum Bulut ile ağır kilosuna rağmen kendisine uygun rakipleri bulan Mucizekaya favorinin sert takipçileridir.

SIRALAMAM: 4-6-1

4. Koşu: Çok kolay kazandığı Bursa’daki yarışı ardından getirildiği İzmir’de start aldığı A-3 yarışı da kusursuz Panta Rhei ile hazırlıklarında sergilediği derecelerle yeşil ışık yakan Divine Beauty ikilisine eşit şans vermekteyim. Run For Victory ve Anzas hata kollarlar.

SIRALAMAM: 3-2-4-1

5. Koşu: 120 gün aradan sonra oldukça ciddi rakipler arasında geçtiğimiz hafta katıldığı 1400 metrelik kum koşusunda Kırdeniz gibi kalite bir isme zorlu anlar yaşatarak başarılı bir 2.lik çıkaran Ağapersen’in gelişen kondisyonuyla elverişli bu grubu geride bırakması normal sonuç olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

6. Koşu: Bu aralar güzel bir form sıçraması gösteren Baydöker, Frenkli Rüzgarı, koşunun tempolu gidecek olması şansını bir kez daha yükselten Red Eye, üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Kafkaslı ile bu kez KAPALI GÖZLÜK takılan Grayempire sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlar.

SIRALAMAM: 6-1-3-2-7