YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Ocak 2018 Perşembe

GanyanTime.com

11 Ocak Özgür Gökçe SANLIURFA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 

Yorumlarıma geçmeden önce değerli takipçilerimize teveccühleri için teşekkür etmek istiyorum zira sizlerden editörümüze, ben ve diğer yazarımız Beyaz Bayrak için güzel mesajlar geliyormuş, Teşekkürler! Sizler için inanın saatlerimizi harcıyoruz. Zaman zaman tüm emeğimize rağmen sizleri olumsuz etkilediğimiz yorumlarımız muhakkak olmuştur. Bu yüzden, özellikle geçmişte sınıfta kalan ve gelecekte de sınıfta kalacak yorumlarımız için hakkınızı helal etmenizi ve her zaman kendi düşüncelerinizi ön planda tutmanızı rica ederiz. Neticede biz de sizler gibi bu işe gönül vermiş yarışseverleriz, inanın tek farkımız sayfada yazıyor olmak. Umarım bundan sonrası için sizlere zararımızdan çok faydamız dokunur diyerek yorumlarıma geçiyorum :) 

MAN ON FIRE: Eğer ki safkanın herhangi bir problemi yoksa ve de ilgilileri kayba koşturmazlarsa böyle bir grupta tekrar kazanamaması için başka neden bulunmuyor. Bugün en ciddi rakibi 2-STAR OF ROCK'ın yarış başlar başlamaz en iç kulvar avantajıyla birlikte numarayı almasını bekliyorum, 3-MAN ON FIRE ise koşuyu ön grubun içinde takip edecektir. Viraj dönülmek üzereyken 3-MAN ON FIRE'ın pres yapıp 2-STAR OF ROCK'ı atlatarak viraja birkaç boy önde dönmesi ve bu avansı da sonuna kadar koruması koşunun muhtemel senaryosudur. İlk cümlemdeki komplo teorisini gözardı ederek bu limana sığınacağım. Bankomdur..

SER EMİR: Şanlıurfa'da altılı ganyanın kapanış ayağında start alacak olan 9-SER EMİR daha önce farklı illerde KV-7 ve KV-8 koşularda boy göstermiş ve gücü nispetinde başarılı olmuştu. Her ne kadar bu koşusundan önce burada idman yapmış olsa da pist deneyiminin yeterince olmayışı nedeniyle grubun çok üstünde kaliteye sahip olmasına rağmen çekimser kaldığımı belirtmek isterim. Kısacası, eğer pisti yadırgamazsa 9-SER EMİR kapanışı yapabilir. Peki ya pisti yadırgar ve adaptasyon sorunu yaşarsa ne olacak? O halde başka isimlerle geniş kuponları güçlendirmek icab ediyor. Küçük kuponlar için ise alternatif bankomdur..

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN 

1.Ayak: 5-1-6-2-3
2.Ayak: 4-1-2-5-6-8-9-16
3.Ayak: 8-2-1-4-10-3-6-9
4.Ayak: 3-MAN ON FIRE
5.Ayak: 9-2
6.Ayak: 9 // 5-6-1-10-2

Kupon Bedeli: 25.60 TL // 153.60 TL

Bol şanslar
Saygılarımla
Özgür Gökçe