YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

11 Ocak 2018 Perşembe

Mami SAHIN

11 Ocak Sporx.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün İzmir programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün drdüncü ayağında start alacak olan PANTA RHEI, kazandığı koşularla ileride adından söz ettirebileceğini gösterdi. Pedigrisi de sağlam olan safkana burada güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İzmir programında sığınacağımız ikinci liman ise AĞAPERSEN olacak. Tabela ayağında rakiplerine oranla çok daha iyi form durumunda olan ve ağır basan safkan binicisi hata yapmazsa burada kolay kazanacaktır. Çift bankolu şablon içinde günün ikinci teki olarak değerlendirebilriiz. 

İzmir programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon peşinde koşacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Üst üste kazandığı koşularla formunu artıran ve bugün bir kez daha kazanabilecek durumda olan BAYDÖKER, farklı bir şablonu düşünen yarışseverler tarafından alternatif bir tek olarak düşünülebilir.

Eko Kupon: 4-5-1-2 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 2 / 6

Normal Kupon: 4-5-1-2 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 2 / 6


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN