YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

12 Ocak 2018 Cuma

GanyanTime.com

12 Ocak Barış Düşmez KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağına 3 numaralı FIRATIN ÖFKESİ başta olmak üzere bütçelerin elverdiği ölçüde çok at yazılması taraftarıyım.

2. Koşu: İlk kez start alacak olsa da bu koşuya eksiksiz hazırlanan 10 numaralı SU GAZELİ yarış içerisinde bir şansızlık yaşamadığı takdirde kazanmaya yakındır. 7 numaralı NESRİNGÜLÜ, 11 numaralı ŞERİFEBACI, 6 numaralı KIZIMMELTEM, 9 numaralı SAMBERKHAN ile 5 numaralı KEFERKUP GÜLLÜ favorinin eksik koşması durumunda şansı artacak isimlerdir.  

3. Koşu: Bu kez son koşularına oranla daha uygun grupta start alacak olan 7 numaralı SANBERK favorimdir. Problemleri çözüldükten sonra bu pistteki ilk startını kazanan 3 numaralı GÜMÜŞKESEN rakibidir.

4. Koşu: Kaba kumda start aldığı 3 grup koşuda da tabeladan düşmeyen 5 numaralı REBEL YELL kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. 2 aylık aranın ardından gördüğü koşusu oldukça başarılı 2 numaralı BAVİ REŞ daha iyi durumda gireceği koşuda favoriye zor anlar yaşatabilir.

5. Koşu: Bu pistte buradaki bir çok rakibini son yarışında geride bırakmayı başaran 2 numaralı GREEN DUCHESS’i yine birinciliğe yakın görüyorum.

6. Koşu: İstenilen seviyeye gelen 2 numaralı MAN OF POWER favorimdir. 7 numaralı ROTAELLİ, 6 numaralı CRASSUS, 4 numaralı ROYAL STORY, 13 numaralı FINAL TIME, 5 numaralı ALL ACCOUNTED FOR, 1 numaralı SKY MASTER ile 8 numaralı KING YAVUZ sırasıyla rakipleridir. 3 numaralı MUSYUS ile 12 numaralı KOREK yeri olanlara önerim.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN