YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Ocak 2018 Cuma

GanyanTime.com

12 Ocak Barış Düşmez KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağına 3 numaralı FIRATIN ÖFKESİ başta olmak üzere bütçelerin elverdiği ölçüde çok at yazılması taraftarıyım.

2. Koşu: İlk kez start alacak olsa da bu koşuya eksiksiz hazırlanan 10 numaralı SU GAZELİ yarış içerisinde bir şansızlık yaşamadığı takdirde kazanmaya yakındır. 7 numaralı NESRİNGÜLÜ, 11 numaralı ŞERİFEBACI, 6 numaralı KIZIMMELTEM, 9 numaralı SAMBERKHAN ile 5 numaralı KEFERKUP GÜLLÜ favorinin eksik koşması durumunda şansı artacak isimlerdir.  

3. Koşu: Bu kez son koşularına oranla daha uygun grupta start alacak olan 7 numaralı SANBERK favorimdir. Problemleri çözüldükten sonra bu pistteki ilk startını kazanan 3 numaralı GÜMÜŞKESEN rakibidir.

4. Koşu: Kaba kumda start aldığı 3 grup koşuda da tabeladan düşmeyen 5 numaralı REBEL YELL kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. 2 aylık aranın ardından gördüğü koşusu oldukça başarılı 2 numaralı BAVİ REŞ daha iyi durumda gireceği koşuda favoriye zor anlar yaşatabilir.

5. Koşu: Bu pistte buradaki bir çok rakibini son yarışında geride bırakmayı başaran 2 numaralı GREEN DUCHESS’i yine birinciliğe yakın görüyorum.

6. Koşu: İstenilen seviyeye gelen 2 numaralı MAN OF POWER favorimdir. 7 numaralı ROTAELLİ, 6 numaralı CRASSUS, 4 numaralı ROYAL STORY, 13 numaralı FINAL TIME, 5 numaralı ALL ACCOUNTED FOR, 1 numaralı SKY MASTER ile 8 numaralı KING YAVUZ sırasıyla rakipleridir. 3 numaralı MUSYUS ile 12 numaralı KOREK yeri olanlara önerim.