YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

12 Ocak 2018 Cuma

Mami SAHIN

12 Ocak Sporx.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Bugün İzmir programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün dördüncü ayağında start alacak olan GÜNGÖR AĞA, kazandığı son iki koşu sonrası form durumunu artırdı. Gelecek vadeden binicisi ile bugün bir kez daha kazanabilir. Bu mesafede güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İzmir programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise GAYEMSU olacak. Form durumuyla rakiplerinden ayrılan ve ekürisi formsuz olsa da bu pisti seven Özdüran orijinli at, son tabelalarında geliyorum sinyalleri verdi. Bugün ilgililerinin yüzünü güldürecektir. 

İzmir programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. Son 400'lük işi beğenilen HAKUNA MATATA, kısa mesefeli sürat koşusunda startta oyalanmazsa bugün farklı bir yarış çıkartabilir. Farklı bir şablon düşünen yarışseverler alternatif bir tek olarak düşünebilir.

Eko Kupon: 2-6-7-5 / HEPSİ / HEPSİ / 5 / 3 / 13

Normal Kupon: 2-6-7-5 / HEPSİ / HEPSİ / 5 / 3 / 4-13-11