YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Ocak 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Ocak Barış Düşmez (Nesine) ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Eküriler başta olmak üzere 6’lı ganyan’ın ilk ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

3. Koşu: Geride kalan iki yarışının ardından bu grubun üzerine bir isim olduğunu gözler önüne seren 3 numaralı BERKEHAN’ın, 3. Yarışında maiden’a veda etmesini bekliyorum. 

4. Koşu: Dinçlik yarışı yapacak olan 5 numaralı GIPSY DANGER ile yarışın gidişatı lehine olan 1 numaralı FLYING BIRD ekonomik kuponlar için yetebilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatmalıdır.

5. Koşu: Bu pistte start aldı tek yarışında G3 koşu kazanan 1 numaralı ARTUKLU favorimdir. 3 numaralı BUDUNALP süratli gidecek koşuda sonlarda yapacağı etkili atakları ile söz sahibi olacaktır. 4 numaralı SATANHAN, 2 numaralı ASTRAKHAN ve 5 numaralı YOLDAŞAĞA yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.

6. Koşu: Grubun tecrübeli ismi olan 3 numaralı CAHİL favorim. Gördüğü koşunun ardından daha iyi duruma geldiğini idmanların dereceli işlere imza atan gözler önüne seren 4 numaralı CAPTAIN CEMO favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.

7. Koşu: Kazandığı koşunun ardından formunu koruyan ve yine dişine göre rakipler yanında start alacak olan 1 numaralı JUNIOR PIANIST kazanmaya devam edebilir. Üst üste gördüğü 3 koşu ile açıklarını gideren 2 numaralı THE MANTALIST uyumlu binicisi idaresinde en sert rakibidir.