YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

13 Ocak 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Ocak Barış Düşmez (Nesine) ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Eküriler başta olmak üzere 6’lı ganyan’ın ilk ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

3. Koşu: Geride kalan iki yarışının ardından bu grubun üzerine bir isim olduğunu gözler önüne seren 3 numaralı BERKEHAN’ın, 3. Yarışında maiden’a veda etmesini bekliyorum. 

4. Koşu: Dinçlik yarışı yapacak olan 5 numaralı GIPSY DANGER ile yarışın gidişatı lehine olan 1 numaralı FLYING BIRD ekonomik kuponlar için yetebilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatmalıdır.

5. Koşu: Bu pistte start aldı tek yarışında G3 koşu kazanan 1 numaralı ARTUKLU favorimdir. 3 numaralı BUDUNALP süratli gidecek koşuda sonlarda yapacağı etkili atakları ile söz sahibi olacaktır. 4 numaralı SATANHAN, 2 numaralı ASTRAKHAN ve 5 numaralı YOLDAŞAĞA yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.

6. Koşu: Grubun tecrübeli ismi olan 3 numaralı CAHİL favorim. Gördüğü koşunun ardından daha iyi duruma geldiğini idmanların dereceli işlere imza atan gözler önüne seren 4 numaralı CAPTAIN CEMO favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.

7. Koşu: Kazandığı koşunun ardından formunu koruyan ve yine dişine göre rakipler yanında start alacak olan 1 numaralı JUNIOR PIANIST kazanmaya devam edebilir. Üst üste gördüğü 3 koşu ile açıklarını gideren 2 numaralı THE MANTALIST uyumlu binicisi idaresinde en sert rakibidir.


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN