YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Ocak 2018 Cumartesi

Mami SAHIN

13 Ocak Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Sangam, uygun kilosuyla yine çok şanslı. Eğeri kaydığı başarısız son koşusunu ölçü almadığım Leylaşka, en az kendisi kadar formda ekürisi Mahrem ile birlikte koşan Dalgacı ile formunda gözle görülür gelişmeler mevcut Tezgelgür ihmale gelmezler. Bu grupla baş edebilecek yetenekteki Bünyan, kuponların olmazsa olmazlarından biri. Zaman zaman ters koşabilen Zülumkar ile Çakırcelep hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 9-11-6-12-2-7-5

3. Koşu: Yarışı gereksiz yere gerilerde takip etmesinden dolayı düzlükten sonra içindeki Cahil ile birbirlerini sürükleyerek yaptığı kuvvetli atakları ancak kendisine yakın aralarla 3.lük getiren Berkehan, koştukça üzerine koymaya başladı. Gelişen kondisyonu ve ciddi hazırlıklarıyla safkanın aynı hataya düşmediği takdirde kazanması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 3 // 13-6-1

4. Koşu: Ufak tefek sorunları giderilen ve hız verdiği hazırlıklarında oldukça güzel bir tablo ortaya koyan Gipsy Danger, elverişli rakipler arasında klasını konuşturabilir. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Flying Bird ile son haftalarda mükemmel bir form sıçraması gösteren Lady Tulpar en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 5-1-6

5. Koşu: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu son 1400 metrelik kum koşusunda, düzlükte bir anda farkı 4 - 5 boya çıkaran Artuklu, bu avantajını fotoya kadar koruyarak 1.36.99 gibi gayet başarılı bir dereceyle kazanmayı bildi. Muntazam idmanlarıyla koruduğu güzel durumu ve kantarmasını okuyan başarılı binicisiyle yine çok şanslı. Katıldığı 4 sınavında da üstün bir performans ortaya koymaya başaran Yoldaşağa, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanacak isimlerin başında geliyor. Her geçen gün üzerine koymaya başlayan Astrakhan, açıklarını kapatan Budunalp ile istikrarlı Satanhan daha sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 1-5-2-3-4

6. Koşu: Bir türlü kazanamasa da mücadele verdiği son koşularında oldukça etkili 2.liklere imza atarak tırnağının ucuna getirildiğini ispatlayan Cahil, tecrübesini konuşturarak şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. Tatminkar ilk sınavı ardından bu kez DİLBAĞI takılan ve idmanlarında sergilediği derecelerle göz kamaştıran Captain Cemo, edindiği tecrübeyle favoriye rakip olabilir. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Eyyuphan ise sürpriz.

SIRALAMAM: 3-4-6

7. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan Junior Pianist ile gördüğü koşuları ardından formunu geliştirmeye başlayan Sagami arasındaki mücadeleye, bu kez çok daha hazırlıklı The Mentalist'e katılacaktır. Thassos, Slayer Scream ve Empire Son sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 1-3-2-5-7-12