YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

12 Ocak 2018 Cuma

Mami SAHIN

13 Ocak Nurettin Güven (Nesine) ISTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Bursa’daki başarısız koşusu ardından tekrar döndüğü İstanbul’da gerçekleştirdiği 1200/1.13.5 – 1000/1.00 – 400/23.5 R galobunda kusursuz bir görünüm içerisinde olan Irish Country, bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. İstirahat döneminin kendisine çok iyi geldiğini gözlemlediğim Vira Vira ile istim üzerindeki Wild Of Westport öncelikli takipçileridir. Luxemburg, Brave Feet, Drejan ile Victory Sun sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 7-8-9-3-10-2-5

3. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği son koşusu ardından idman görünümüne de gayet iyi Çeko Dayı, mesafesinde öncelikli düşünülmeli. Sürekli üzerine koyan Yiğiter, uzun galobunda yeşil ışık yakan Sado By Sado ile muntazam bir hazırlıktan geçen Fassbender ihmale gelmezler. Sorunları halledilen Ivanhoe, yeterli çalışmalarıyla kuponlardaki yerini almalı. Bursa’dan kazanarak gelen Legend Ring en küçük bir hatayı affetmez.

SIRALAMAM: 7-6-10-16-14-2

4. Koşu: Sentetik piste katıldığı iki yarışı da dikkat çekici Sinsirella, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde gruba üstünlük sağlayabilecek yetenekte. Çalışmalarında DİLBAĞI denenen ve olumlu izlenimler veren Elazığ Güzeli, en az favori kadar şanslıdır. Oldukça süratli bir kısrak olan Samatyalı, önde biraz sabırlı olması halinde bitirebilir. Yeterli kondisyonuyla Datçalı ise gözden uzak tutulmamalıdır.

SIRALAMAM: 13-4-11-3

5. Koşu: Güzel bir istirahat dönemi ardından iç piste tamamladığı hazırlıklarında kusursuz bir görünüm içerisinde olan Obrada’nın uygun rakipleri geride bırakması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 1

6. Koşu: Galobu ve sprinti mükemmel Lady Alina, takıları çıkarıldıktan sonra çok değişen Kudo, dereceli galoplarıyla yeşil ışık yakan Okypeta ile yabancısı olmadığı piste dönen So Emotional öncelikli düşünülmeli. Shanghais Girl ve Cosmic Dancer hata kollarlar.

SIRALAMAM: 8-7-9-12-11-3

7. Koşu: Ciddi bir ara kapattığı bir üst gruptaki yarışını çok beğendiğim Baltacı, gelişen kondisyonuyla üst sıralardaki yerini alacaktır. Bu günkü ekürisiyle yaptığı galobu enfes Ulukız, sevdiği piste birinciliğin bir diğer güçlü adayı konumunda. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 7-1 // 8-9-16-2-3-12