YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Ocak 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

14 Ocak Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Ekonomik kuponlara; 2 numaralı THARWA, 6 numaralı GÜÇLÜ KIZ ile 4 numaralı ASYAFIRTINASI yeterli görülebilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatarak sağlama alabilir.

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 2. Ayağına 8 numaralı DOYOUN HEARTED başta olmak üzere bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. 

3. Koşu: İstirahat döneminin ardından bu pistte start aldığı ilk yarışında G3 Göztepe koşusunu çıktığı gibi hiçbir rakibini yanına yaklaştırmadan uzak fark yaparak kazanan 3 numaralı YELTAY'ın, önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm koşuda yine beyaz bayrak ayna yaparken zorlanmayacağı kanaatindeyim.   

4. Koşu: İzmir'de kendini bulan 2 numaralı BÜTÜNAY, son 3 yarışından 2 birincilik çıkaran 1 numaralı ERDURAN ve gösterişli kazandığı koşu ile dikkat çeken 3 numaralı GÖLGESİZ küçük kuponlar için yeterli görülebilir. Yüksek ikramiye hedefinde olanlar bu ayağı kapatmalıdır.

5. Koşu: Bu grubun üzerinde bir isim olan ve daha önce bu mesafeyi koşmuş tecrübeli 5 numaralı MY BIG BOY'un, bu kez kendisini daha iyi tanıyacak olan jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanarak yarış hayatının ilk birinciliği ile tanışmasını bekliyorum.  

6. Koşu: Halis Karataş'ın bir kez daha tercih hakkını kullandığı, bu pistte start aldığı son 2 yarışında geçilmeyen 3 numaralı TARIKHAN favorimdir. Yaklaşık 3 aylık aranın ardından pistlere kazanarak dönen 1 numaralı KIRDENİZ önde rahatsız edilmeyeceği koşuda yine kazanabilir. 2 numaralı KURTÇABEY ile 4 numaralı ÜNALAMCA sağlam kuponlara yazılabilir.