YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

13 Ocak 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

14 Ocak Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Ekonomik kuponlara; 2 numaralı THARWA, 6 numaralı GÜÇLÜ KIZ ile 4 numaralı ASYAFIRTINASI yeterli görülebilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatarak sağlama alabilir.

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 2. Ayağına 8 numaralı DOYOUN HEARTED başta olmak üzere bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. 

3. Koşu: İstirahat döneminin ardından bu pistte start aldığı ilk yarışında G3 Göztepe koşusunu çıktığı gibi hiçbir rakibini yanına yaklaştırmadan uzak fark yaparak kazanan 3 numaralı YELTAY'ın, önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm koşuda yine beyaz bayrak ayna yaparken zorlanmayacağı kanaatindeyim.   

4. Koşu: İzmir'de kendini bulan 2 numaralı BÜTÜNAY, son 3 yarışından 2 birincilik çıkaran 1 numaralı ERDURAN ve gösterişli kazandığı koşu ile dikkat çeken 3 numaralı GÖLGESİZ küçük kuponlar için yeterli görülebilir. Yüksek ikramiye hedefinde olanlar bu ayağı kapatmalıdır.

5. Koşu: Bu grubun üzerinde bir isim olan ve daha önce bu mesafeyi koşmuş tecrübeli 5 numaralı MY BIG BOY'un, bu kez kendisini daha iyi tanıyacak olan jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanarak yarış hayatının ilk birinciliği ile tanışmasını bekliyorum.  

6. Koşu: Halis Karataş'ın bir kez daha tercih hakkını kullandığı, bu pistte start aldığı son 2 yarışında geçilmeyen 3 numaralı TARIKHAN favorimdir. Yaklaşık 3 aylık aranın ardından pistlere kazanarak dönen 1 numaralı KIRDENİZ önde rahatsız edilmeyeceği koşuda yine kazanabilir. 2 numaralı KURTÇABEY ile 4 numaralı ÜNALAMCA sağlam kuponlara yazılabilir.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN