YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


20.07 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Ocak 2018 Pazar

Mami SAHIN

14 Ocak Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Uygunlaşan kilosuyla şansının artığını düşündüğüm Strike Hard, güzel hazırlıkları ve dengi rakipler arasında başta şans verdiğim safkandır. Ciddi çalışmalarıyla yeşil ışık yakan Soydan, daha önce geride bıraktığı grupta birinciliğin bir diğer güçlü adayıdır. Başarılı bir sezon geçiren Greac Respect ile aprantisiyle uyum içerisindeki Hürkuş üst sıraları zorlayacaklar. Tony Obelix ve Lord Of Pera sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 9-12-1-2-4-10

2. Koşu: İlk yarışını kazandıktan sonra formda rakipler arasında mücadele verdiği son yarışında bir varlık gösteremeyen Night Laterna ile DİLBAĞI takıldıktan sonra mücadele verdiği iki yarışı da parlak Oğlum Çınar ilk etapta düşünülmeli. Uzayan mesafelerde çok daha farklı koşmasını beklediğim Alexandarpoli, kuponların olmazsa olmazlarından biri. Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Atlas Beyi, açıklarını kapatan Crazy Boy, yükselişteki Black Night ile istim üzerindeki Wildest Indochina hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 3-6-2-4-5-7-9

3. Koşu: 128 gün aradan sonra katıldığı 1400 metrelik kum koşusunda fotoya kadar verdiği nefes kesen mücadele sonucunda az farkla 2.likle ayrılan Has Yağız ile aynı koşunun galibi kalite safkan Bitcoin arasında bir nevi rovanş maçı olmasını bekliyorum. İkili arasında en az hata yapan koşunun birincisini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 7-6

4. Koşu: Urfa'da katıldığı 1300 metrelik son koşusunu kolay kazanan Görgüncan bir önceki 1900 metre mesafeli kum yarışını da 63 kiloyla gösterişli bir şekilde kazanmıştı. Mükemmel durumunu muntazam idmanlarıyla devam ettiren safkanın kantarmasını iyi okuyan pilotuyla başarılarına bir yenisini eklemesi normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 3 // 4-1-2

5. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan Junyir Sancak ile her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Berkalp ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. Güzel bir hazırlık döneminden geçen Zirve Tay, öndeki kapışmalardan istifade edebilir. Sık koşmasına rağmen Boztepebeyi ise mesafesinde gözden uzak tutulmamalıdır.

SIRALAMAM: 6-2-4-1

6. Koşu: Koştukça üzerine koymaya başlayan Asil Rüzgar, vasat rakipler yanında bir adım öne çıkmakta. İlk startında olumlu izlenimler veren Sözlühanım ile yeterli hazırlıkları bulunan Lamazi öncelikli takipçileri. Pişkinliğiyle yeşil ışık yakan Dilsafa, göz ardı edilmemelidir. Küçük Hostes ile Özhaber Sultan sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 1-12-8-3-7-9