YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Ocak 2018 Cumartesi

Mami SAHIN

14 Ocak Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Startla birlikte iyi bir tempo kurduğu pist ve mesafedeki son sınavında, fotoya yakın dışından güçlü gelen Harunhan’a az farkla geçilirken kazanan at kadar başarılı koştuğunu söyleyebileceğim Tharwa, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. İstikrarlı Güçlü Kız ile sürekli artan kondisyonuyla Asya Fırtınası öncelikli takipçileri. Yaralı Ceylan, Cracek Baby ve Star Of Steel hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 2-6-4-7-1-5

2. Koşu: 61 kiloyla koşuyu önlerde kabullendiği son 1600 metrelik kum koşusunu 1.41.20’lik derecesiyle zorlanmadan kazanan Doyoun Hearted, uygunlaşan sıkletiyle favori olmayı hak eden isimlerden. Kazanarak moral bulan Büyük Baba ile güzel bir form sıçraması gösteren Count On You sert rakipler. Bir üst gruptaki etkisiz son yarışında üzerine gidilmeyen Sky Hero, dengi rakipler arasında ihmale gelmez. Büyük bir şansızlık yaşadığı son koşusunu göz önünde bulundurulmayan Reco, sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 8-6-7-5-3

3. Koşu: Güç ve kalite olarak birbirlerine çok yakın olduklarına inandığım Yeltay ile Selkut arasındaki sıkı çekişme de en az hata yapan koşunun kazananını belirler.

SIRALAMAM: 3-2

4. Koşu: Mesafe uzadıkça çok daha iddialı olmasını beklediğim Bütünay, ısrarlı binicisiyle ufak ve misli kuponlara tek yazılabilir. İyi durumdaki Erduran ve Kocaeli pistindeki son yarışında büyük bir sürprize imza atan Gölgesiz ikilisini yanına at yazmak isteyenler değerlendirmeli.

SIRALAMAM: 2-1-3

5. Koşu: Yarış içerisinde sürekli Zafer Meydanı tarafından sıkıştırılmasından dolayı sonlarda kuvvetle gelen Domina Gold’a karşılık veremeyen My Big Boy, oldukça vasat rakipler arasında kazanmayı çok yakın. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5 // 4-3-2

6. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Tarıkhan ile önde temposunu bozacak rakiplerinin olmayışı lehine Kırdeniz her ne kadar bir adım öne çıksalar da; Kurtçabey ile Ünalamca gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 3-1-2-4