YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

14 Ocak 2018 Pazar

Mami SAHIN

14 Ocak Sporx.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün İzmir programını tercih ediyoruz. Diğer günlere oranla program biraz daha zayıf. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Günün ilk ayağında start alacak olan THARWA, idman pistindeki iyi işleri ve son ikinciliği ile dikkat çekti. Kendine uygun rakipler yanında bugün özlediği birinciliğe ulaşabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İzmir programında bugün sığınacağımız ikinci banko ise DOYOUN HEARTED olacak. Kazandığı koşu sonrası form durumunu artıran ve bu mesafeyi seven Lion Heart yavrusu yetenekli binicisi M.ÇİÇEK ile burada kazanabilir. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İzmir programında bugün daha farklı bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. Öne erken düşmezse burada farklı bir yarış çıkartabilecek olan KURTÇABEY, sürprizi seven ve altılı ganyanı cazip hale getirmek isteyen yarışseverler tarafından değerlendirilebilir. 

Eko Kupon: 2 / 8 / HEPSİ / HEPSİ / 5-3-7 / 2

Normal Kupon: 2 / 8 / HEPSİ / HEPSİ / 5-3-7 / 1-2-3-4


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN