YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

14 Ocak 2018 Pazar

Mami SAHIN

15 Ocak Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Oldukça vasat rakipler arasında mücadele verecek olan Ceylin Hatun ile Adelya korudukları güzel durumlarıyla bir adım öne çıkmaktalar. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 3-1

3. Koşu: Üst üste kazandığı koşularındaki formunu devam ettiren New Transatlantic, kantarmasını iyi okuyan binicisiyle yine çok şanslı. İstanbul’dan iyi giden Day King ile aşama içerisindeki Dilzar sert takipçiler. Tekrar sevdiği piste dönen Doctor House, kuponlardaki yerini almalı. Gücü nispetinde başarılı koşabilen Alidev ile toparlanma çabası içerisindeki Hero Admiral gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 4-5-8-3-10-1

4. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından hazırlıklarında da beğeni toplayan Maviyasemin, uygun rakipler arasında başta şans verdiğim kısraktır. Formunu sürekli geliştiren Han Kutlu ile sık koşmasına rağmen grubun uygunluğu ile Fatihin Gülü ihmale gelmezler. Zaman zaman ters koşabilen Serracem, öndeki kapışmalardan yararlanacaktır. Üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Aysel Hatun, sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 2-3-1-7-5

5. Koşu: Pist ve mesafe ayırt etmeksizin çok ağır kilolarla mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans sergileyen Gümbürgümbür’ün uygun bu rakipleri geride bırakması normal sonuç olacaktır. 

SIRALAMAM: 4

6. Koşu: Ciddi bir ara kapattığı yarışı ardından tekrar döndüğü İstanbul’daki hazırlıklarında da kusursuz bir görünüm içerisinde olan Lord Of Darkness’i bu kez uzayan mesafede ve tanıyacağı piste birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Tekrardan toparlanan Lion Flag, favorinin en ciddi rakibi olur. Halil Şah ise hatalardan istifade edebilir.

SIRALAMAM: 5-3-1

7. Koşu: Aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan Grecka başta olmak üzere; Elevated, Espoir Du Jour, Lucky Red, Massandra ile Wallpapers sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır.

SIRALAMAM: 5-3-4-9-10-13