YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

15 Ocak 2018 Pazartesi

Mami SAHIN

15 Ocak Sporx.com BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak CEYLİN HATUN, rakiplerine oranla yeterli yarış tecrübesi ve form durumuyla öne çıkıyor. Binicisi hata yapmazsa özlediği birinciliğe bugün uzanacaktır. Günün ilk ayağında tek bırakacağız. 

Günün ikinci ayağında ise risk alarak LADY ALEN'e şans vereceğiz. Yarış hayatının ilk koşularından sonra problemleri giderilen ve tekrar form tutan kısrak startta oyalanmazsa uzayan mesafede farklı bir yarış çıkartabilir. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler ise tabela ayağına yönelebilir. Kısa galoplarında beğenilen LION FLAG, Kurtel ekürisinin kalitesi safkanlarından biri. Bugün yarışın da favorisi. Bu mesafede kazanabilir. Daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler tarafından değerlendirilebilir. 

Eko Kupon: 3 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 5-10-9-8

Normal Kupon: 3 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 3-1 / 5-10-9-8