YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
20.04 BURA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

15 Ocak 2018 Pazartesi

Mami SAHIN

15 Ocak Sporx.com BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak CEYLİN HATUN, rakiplerine oranla yeterli yarış tecrübesi ve form durumuyla öne çıkıyor. Binicisi hata yapmazsa özlediği birinciliğe bugün uzanacaktır. Günün ilk ayağında tek bırakacağız. 

Günün ikinci ayağında ise risk alarak LADY ALEN'e şans vereceğiz. Yarış hayatının ilk koşularından sonra problemleri giderilen ve tekrar form tutan kısrak startta oyalanmazsa uzayan mesafede farklı bir yarış çıkartabilir. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler ise tabela ayağına yönelebilir. Kısa galoplarında beğenilen LION FLAG, Kurtel ekürisinin kalitesi safkanlarından biri. Bugün yarışın da favorisi. Bu mesafede kazanabilir. Daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler tarafından değerlendirilebilir. 

Eko Kupon: 3 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 5-10-9-8

Normal Kupon: 3 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 3-1 / 5-10-9-8


20.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN